Посол Європейського союзу в РФ Вігаудас Ушацкас розповів про дивну поїздку з президентом РФ Володимиром Путіним у ліфті.

"Ми в ліфті їхали після переговорів. У ліфті (були) тільки президент Єврокомісії Баррозу, президент Путін, я і пара охоронців ... І раптом президент Путін повертається до мене і каже: Чого вона на мене весь час гонить?", - розповів Ушацкас в ефірі російського телеканалу "Дождь".

Він додав, що питання було несподіваним, оскільки перед цим все в ліфті мовчали і не було зрозуміло, про кого йдеться. Путін, очевидно, поставив питання у розвиток власних думок, про зміст яких оточуючі не знали. Посол ЄС уточнив у президента РФ, про кого той говорить; російський лідер пояснив, що він каже про президента Литви Далю Грібаускайте.

"Я йому кажу, ну як на вас не гнати, якщо ви тут погрожуєте Україні, погрожуєте Литві, ввели вже санкції відносно литовського експорту, сільськогосподарської продукції. Ми повинні на це відповісти, що нам ще робити?", - пояснив європейський дипломат.

Популярні новини зараз

Пий і худни: відомий лікар вивів формулу спалювання зайвої ваги за допомогою двох чашок кави  

Дружина Віктора Павлика показала, в чому плюси чоловіка 50+: оце так сосиска!

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Показати ще

Епізод, про який йдеться, датований 2014 роком, на той момент Росія вже анексувала Крим і розпочала бойові дії на Донбасі.

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", в окупованому Росією Криму невідомі люди добудовують дачу екс-президента України Віктора Януковича.