Російський політолог Сергій Міхєєв заявив, що Росія не планувала анексію Криму протягом 30 років, як про це говорять в Україні, і, по суті, зробила даний крок випадково.

Про це повідомляє "Обозреватель".

Причиною того, що Кремль не зважився на захоплення чужої території набагато раніше, ніж в 2014 році, за його словами, є страх зіпсувати відносини із Заходом. Свою думку Міхєєв озвучив в ефірі пропагандистської програми "Вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1".

"Крим - це не завдяки, а всупереч. Це українці говорять, що ми 30 років це планували. На жаль, це неправда. Це не пропагандистська теза, це реальність. Я особисто хотів би, щоб ми планували це 30 років. А ми не планували це, це сталося всупереч, а не завдяки. А все інше саме сталося, значною мірою. А чому все не склалося інакше? Тому що концепція зовнішньої політики - це зберігати хай там що нормальні відносини із Заходом, тому що без Заходу ми нікуди", - зазначив пропагандист.

Варто відзначити, що будівельники завершили укладання асфальтобетону на автодорожньої частини Кримського мосту через Керченську протоку.

Будівельники почали випробування поверхні різних ділянок моста.

Популярні новини зараз
Професор кафедри екології передбачає "судний день для Землі": шосте масове вимирання Дружина зірки "Чорне кохання" Бурака Озчівіта Фахріє Евджен пішла з дому після його візиту до путіна: "Дайте нам спокій" На українських АЗС стрімко змінюються ціни на бензин: скільки коштуватиме літр Андрій Шевченко, легенда українського футболу, показав як в 44 роки виглядає його дружина - американська модель
Показати ще

"Наразі ми збираємо та обробляємо дані для системи моніторингу, яка контролює експлуатацію моста. Спочатку обстежувалися повністю всі побудовані опори автодороги, всі прогонові будови. Тепер на вибрані ділянки, у тому числі й на ті, що знаходиться на фарватері, даємо максимальне навантаження і знімаємо показники деформації", - додав Риженькін.

У завершальній стадії знаходиться і облаштування автодорожніх підходів. У травні запустять рух з боку Краснодарського краю, поки без урахування транспортних розв'язок.

Фінішують також роботи із встановлення шумозахисного і бар'єрного огородження, облаштування, озеленення та нанесення дорожньої розмітки.

Крім того раніше у мережі оприлюднили знімки Кримського моста, за допомогою якого окупанти планують з'єднати анексований півострів із материковою частиною РФ. Фото зроблено на базі Міжнародної космічної станції. Як відомо, окупанти обіцяють відкрити міст вже 9 травня, а першим по ньому повинен проїхати російський президент Володимир Путін.

"Кримський півострів і свіжі фото Кримського мосту. Я продовжую спостерігати за будівництвом із космосу. До речі, воно йде з випередженням графіка – вже в травні відкриють дорогу для легкових машин і автобусів. Як раз до початку курортного сезону", – написав він.

Більше того повідомлялося, що на одній з опор "Кримського моста" з'явилися тріщини, зате офіційно окупанти цю інформацію спростовують і кажуть, що з "проектом тисячоліття" все в порядку.

Кримський міст – шлагбаум в Керченській протоці

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у окупантів виникла проблема з будівництвом Керченского мосту.