В окупантів на фінальній стадії будівництва Кримського моста виникла проблема з документацією, що може вилитися в повне блокування вантажного руху.

Зокрема, управління відомчої охорони Мінтрансу РФ не може вчасно забезпечити завершення робіт щодо забезпечення транспортної безпеки автодорожньої частини мосту, передають російські ЗМІ.

У зв'язку з цим ЗМІ не виключають перенесення термінів початку руху вантажівок по мосту.

Згідно цієї інформації, Держзамовник проектування і будівництва Кримського моста — ФКУ "Упрдор "Тамань" (підвідомча Росавтодору) — вимагає від управління відомчої охорони Міністерства транспорту виплатити штраф у розмірі 22,5 млн руб. за неналежне виконання зобов'язань за контрактом.

Контракт повинен бути виконаний до 30 квітня 2018 року, але підрядник не може забезпечити завершення робіт з оснащення автодорожньої частини мосту технічними засобами забезпечення транспортної безпеки в зазначений термін, випливає з документа. Причиною цього є те, що проектна документація так і не отримала позитивного висновку державної експертизи.

Популярні новини зараз

Сумська і Борисюк на честь "срібної" річниці показали, як виглядали 25 років тому

"Моя бабуся Софія Ротару загинула у вересні": українка приголомшила зізнанням

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Тіна Кароль з обручкою на пальці заявила про важливе: "Я змінилася"

Показати ще

Як повідомлялося раніше, так звана Рада міністрів анексованого Криму вирішила передати земельну ділянку площею понад 6,5 тисячі квадратних метрів на острові Тузла для будівництва Керченського мосту у власність Росії.

Як повідомляв Знай.uа, в анексованому Криму окупанти почали наносити розмітки на дорожнє полотно Керченського мосту.

"На автодорожньої частини мосту через Керченську протоку почалося нанесення дорожньої розмітки. Це один з фінальних етапів робіт з облаштування дорожнього полотна, який стартував з боку Таманського берега", - повідомляють російські ЗМІ.

За словами начальника ділянки по нанесенню дорожньої розмітки Павла Матящука, на суху дорогу наноситься горизонтальна смуга, яка виконана з термопластика зі світловідбиваючими характеристиками.