На Кримському мосту вздовж фасаду автодорожньої арки встановили особливі обтічники. Вони знижують тиск потоків вітру на арочний прохід, а також підвищують безпеку і комфорт на дорозі.

За словами заступника директора з проектування "Інституту Гипростроймост – Санкт-Петербург" Віктор Галаса, обтічники не дозволяють штормовому вітрі зі швидкістю 40 м/с, який часто з'являється над Керченською протокою, негативно діяти на рухомі машини.

"Для запобігання негативних аеродинамічних явищ були проведені спеціалізовані дослідження, натурні випробування. Отримані результати дозволили нам запроектувати певну форму обтічників – як крило літака", – цитують його російські ЗМІ.

Під час встановлення таких коштів рух суден Керч-Єнікальським каналом не зупиняли, а всі роботи велися з арочного прольоту. Крім цього, на Кримському мосту продовжують встановлювати елементи освітлення. Також завершуються роботи з нанесення на полотно проїжджої частини гідроізоляційного покриття.

Популярні новини зараз

Країну захлеснули масові протести, поліцію закидають камінням: десятки правоохоронців постраждали

В українців підручник з історії викликав занепокоєння, через пояснення походження людини: "Створив Бог"

Домашнє вино з рису та варення: оригінальний рецепт п'янкого напою всього з 3 складників

Як створити стильну ванну кімнату без дизайнера?

Показати ще

Проїхати по Кримському мосту зможуть не всі: пояснення на відео

Автомобільний рух по переходу за планами повинні відкрити в грудні 2018 р., а залізничне – до грудня 2019-го. Однак під час свого візиту в Крим 14 березня президент Росії Володимир Путін висловив сподівання, що автомобілі поїдуть по мосту вже в червні. Будівельники пообіцяли встигнути до початку курортного сезону. Незабаром в Міністерстві транспорту РФ впевнено оголосили, що рух по керченській переходу запустять поетапно в травні.

Як повідомляв раніше портал "Знай.иа" Асоціація конституційного правосуддя країн Балтійського і Чорноморського регіонів одноголосно висловилася за те, щоб визнати злочином дії суддів російського Конституційного суду. Своїми діями ці судді створили юридичні передумови для анексії Росією Криму.