В анексованому Криму окупанти почали наносити розмітки на дорожнє полотно Керченського моста.

Про це повідомляє "Обозреватель".

"На автодорожній частині моста через Керченську протоку почалося нанесення дорожньої розмітки. Це один з фінальних етапів робіт з облаштування дорожнього полотна, який стартував з боку таманського берега", - повідомляють російські ЗМІ.

За словами начальника ділянки з нанесення дорожньої розмітки Павла Матящука, на суху дорогу наноситься горизонтальна смуга, яка виконану з термопластика зі світловідбиваючими характеристиками.

Розмітка має певні геометричні параметри: ширина крайової лінії - 20 см, осьової лінії -15 см, а товщина разметкі- близько 4 мм.

"У Кримського моста два напрямки руху - по дві смуги кожен. На кожному напрямку наноситься по три лінії розмітки: дві крайових і осьова, що розділяє транспортні потоки попутного напрямку. Відповідно, нам належить нанести лінії розмітки загальною протяжністю близько 117 км", - похвалився Матящук.

Популярні новини зараз
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Показати ще

Варто відзначити, що на Кримському мосту вздовж фасаду автодорожньої арки встановили особливі обтічники. Вони знижують тиск потоків вітру на арочний прохід, а також підвищують безпеку і комфорт на дорозі.

За словами заступника директора з проектування "Інституту Гипростроймост – Санкт-Петербург" Віктор Галаса, обтічники не дозволяють штормовому вітрі зі швидкістю 40 м/с, який часто з'являється над Керченською протокою, негативно діяти на рухомі машини.

"Для запобігання негативних аеродинамічних явищ були проведені спеціалізовані дослідження, натурні випробування. Отримані результати дозволили нам запроектувати певну форму обтічників – як крило літака", – цитують його російські ЗМІ.

Під час встановлення таких коштів рух суден Керч-Єнікальським каналом не зупиняли, а всі роботи велися з арочного прольоту. Крім цього, на Кримському мосту продовжують встановлювати елементи освітлення. Також завершуються роботи з нанесення на полотно проїжджої частини гідроізоляційного покриття.

Автомобільний рух по переходу за планами повинні відкрити в грудні 2018 р., а залізничне – до грудня 2019-го. Однак під час свого візиту в Крим 14 березня президент Росії Володимир Путін висловив сподівання, що автомобілі поїдуть по мосту вже в червні. Будівельники пообіцяли встигнути до початку курортного сезону. Незабаром в Міністерстві транспорту РФ впевнено оголосили, що рух по керченській переходу запустять поетапно в травні.

Кримський міст – шлагбаум в Керченській протоці

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у Києві знайшли ще один "втомлений" міст.