У прямому ефірі російського телебачення грянув черговий гучний скандал після заяви одіозного лідера ЛДПР Володимира Жириновського про Україну.

Політки зробив заяву щодо того, що Росія, "захищаючи російськомовне населення", має право на війну проти України на тій лише підставі, що, за його словами, Сполучені Штати і західні країни відокремили від Сербії Косово.

В ході дискусії про окупацію Кримського півострова і регіонів Донецької та Луганської областей Жириновський заявив, що Україна відібрала Косово у Сербії.

Одіозний політик на такій божевільній заяві не зупинився і заявив, що Україна має пряме відношення до ситуації з Косово, оскільки Захід, до якого прагне Україна, "має право у Сербії створювати Косово", тому Росія отримала повне право "захищати російськомовне населення, яке живе на своїй російській території". Так Жириновський пояснив анексію Криму і військове вторгнення на Схід України.

Нагадаємо, Жириновський "розділив" Україну між Росією та ЄС.

Слова Жириновського викликали хвилю обурення в українців, яке вони висловлюють в соціальних мережах, називаючи політика божевільним.

"Жирик зовсім мізками поїхав. Я прожила в Одеській обл.23 роки, в Донецькій обл. Живу вже 30 років. Ніколи і ніде мені не говорили, якою мовою мені розмовляти. А в школі, за весь період навчання нам дійсно мало приділяли уваги нашій рідній, українській мові. Приїжджали студенти з Москви, майбутні агрономи, намагалися принизити нас словесно. Ми були дітьми, тоді не розуміли, сенс тих образ. Але чомусь я це запам'ятала на все життя. Тільки не зрозуміла, якщо вони так ненавидять Україну , навіщо вони до нас їхали вчитися? Цим людям вже десь по 70 років, а я пам'ятаю досі, до нас приїжджали росіяни! Їм не сподобалося, що ми розмовляємо українською! Привіт з Донбасу! Слава України! ",

" Вся Росія стадо рабів Кремля, це бидло не має мізків, розуму, совісті і честі ",

"Марно пояснювати прості речі. Нехай рубль впаде і доходить через шлунок. Все повернуть Україні. Рано чи пізно. Терміну давності у таких злочинів проти України немає. Після Путіна впаде все !!!! ", - коментують в соцмережі.

Нагадаємо,  Жириновський звинуватив українців у знищенні польських дітей в часи першої і другої світових воєн.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Жириновський  заявив, що Україна домовилася зі США і тепер планує окупувати чотири російських міста.

Також "Знай.ua" писав, скандальний російський політик Жириновський ополчився на "поп-короля" російської естради Філіпа Кіркорова, звинувативши його у розбещенні молоді.