На Івано-Франківщині в одному з кафе Коломиї п'яні чоловіки, серед яких був консультант місцевого суду Михайло Пріслупський, побили хлопця та зірвали синьо-жовті прапори зі стін закладу.

Про це повідомила журналістка Ольга Баранецька у своєму Facebook.

"90-ті знову в Коломиї. Звертаюся насамперед до колег-журналістів з проханням надати максимальний розголос справі, оскільки кількість тиску і "ходоків" через неї зростає з кожним днем", - зазначила вона.

Камера відеоспостереження зафіксувала нищення українських прапорів, прапора Самоборони Майдану і 30-ї бригади ЗСУ.

Крім цього, п'яна компанія побила хлопця, а консультант суду нічого не зробив для того, щоб перешкодити здійсненню злочинів.

За словами журналістки, сам Прилупський неодноразово звертався до журналістів з проханням "зам'яти" справу і не надавати темі резонансу, оскільки побоюється втратити свою посаду.

90-ті знову у Коломиї Звертаюся насамперед до колег-журналістів з проханням надати максимального розголосу справі, оскільки кількість тиску та "ходаків" через неї зростає з кожним днем. У громадському закладі було понищено українську бойову символіку та жорстоко побито хлопця і все це на очах консультанта Коломийського суду Михайла Прислупського, який нічого не зробив для того, щоб прешкодити вчиненню злочинів. Ми однозначно робитимемо програму, а поки що виставляю ролик, щоб надати справі розголосу, бо так є надія на те, що винні будуть покарані, а на нас, як на журналістів, перестануть тиснути проханнями та вимогами не показувати учасника інциденту п.Прислупського. Ще раз прошу ЗМІ про долучення до висвітлення і співпрацю. якщо будуть запитання - готова відповісти.

Posted by Ольга Баранецька on Thursday, 28 September 2017

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч завила від самотності напередодні 8-го березня: "Хочу мужика"

Діма Білан повідомив про сумну обставину: виявили СНІД

Володарка найбільших сідниць у світі потрясла своїм добром перед камерою: "Чорт забирай, оце дупа"

Дружина Дзідзьо розкрила правду про стосунки чоловіка з кумою Цибульською: "Це образливо"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", у відомому київському кафе поглумилися над прапором України.