Екс-депутат від фракції "Свобода" Ірина Фаріон разразилась скандальною заявою щодо російськомовних українців, яких запропонувала бити прямо на вулиці. Про це націоналістка повідомила у власному Facebook.

Борець за українську мову переконана, що ми, тобто українці, повинні бити на випередження. Своєю публікацією Фаріон відреагувала на недавній інцидент в Маріуполі, де прикордоннику зламали щелепу за прохання дати меню українською. Тільки радикальними способами, на думку Фаріон, можна виграти війну з Росією.

"Якщо б українці просто ногою давали в щелепу кожному москворотому, то війна стала перемогою давно. А так поки наших б'ють. А дуже сильно повинні бити МИ", - пише Фаріон.

Популярні новини зараз
Черги — не проштовхнешся? АТБ оголосили суперакцію зі знижкою в 50%, але є нюанс Заборона на виїзд з України підліткам з 13 по 18 років: у Держприкордонній службі дали пояснення Встигнути за три місяці або втратити частину пенсії: українців попередили про важливий нюанс Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Нагадаємо, колишній український нардеп Ірина Фаріон шокувала людей своїм проригинальным "привітанням" з 8 березня.

"Історичний контекст цього свята пов'язаний з протестом повій, з якими не розрахувалися матроси. І ці повії вийшли в Америці на демонстрацію, щоб їм повернули гроші за їх мученицький працю", - заявила вона на одному з телеканалів.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" колишній народний депутат від фракції "Свобода", відомий мовознавець і борець за українську мову Ірина Фаріон назвала російськомовних громадян розумово відсталими зрадниками і самей великою проблемою України.

"Чому вони живуть в Україні і говорять мовою окупанта? Вони садомазохисты? Їм подобається використовувати мову ворога? Путін прийшов їх звільняти. Вони залучили сюди війну Де ми війну сьогодні? Там, де були російськомовні громадяни. Це Луганська, Донецька області і Крим . Ми третина окупованого Донбасу. Ми повністю анексований Крим. Чому? Там була російська церква, російська культура і російська мова. Вони розумово відсталі, ці російськомовні!" - не стримуючи емоцій, сказала Фаріон.