Вища рада правосуддя порахувала, що поліцейські застосували неправомірні заходи по відношенню до судді Солом'янського суду Вікторії Кицюк.

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Сама Кицюк заявила, що була затримана поліцейськими при виході з роботи. Причому поліцейські застосували до неї фізичну силу і завдали тілесних ушкоджень. Суддя вважає, що не давала приводів для подібних дій. Не допомогло втручання її колеги. В цілому, Кицюк оцінила дії правоохоронців як тиск на суддю.

У поліції повідомили, що копів притягнули до дисциплінарної відповідальності у вигляді суворої догани кожному. Зокрема, поліцейські не склали протокол про правопорушення.

Відеозаписи з камер копів також свідчать про правоту судді. Зокрема, поліцейські ніяк не відреагували на образу судді громадянином, які знімав інцидент.

Популярні новини зараз
Пенсіонери не отримають обіцяного перерахунку виплат Незаконні забудови Кличка можуть залишити киян без метро: ветеран назвав причину аварійності підземки Потрібно звернутися до ПФУ: кому з пенсіонерів дадуть надбавку Українцям, які опинилися у скрутному становищі, подадуть руку допомоги: що можна отримати
Показати ще

"При таких обставинах ВРП прийшла до висновку, що поведінка працівників Національної поліції, до повноважень яких відноситься підтримки громадської безпеки та порядку, не відповідала вимогам закону і була спрямована на підрив авторитету судової влади в Україні", - йдеться в повідомленні ВРП.

Таким чином, рада правосуддя визнала копів винними в застосуванні недозволених заходів впливу до судді і цей висновок явно може лягти в основу підозри для них.

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що суддю часів Януковича звільнили.