Вища рада правосуддя порахувала, що поліцейські застосували неправомірні заходи по відношенню до судді Солом'янського суду Вікторії Кицюк.

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Сама Кицюк заявила, що була затримана поліцейськими при виході з роботи. Причому поліцейські застосували до неї фізичну силу і завдали тілесних ушкоджень. Суддя вважає, що не давала приводів для подібних дій. Не допомогло втручання її колеги. В цілому, Кицюк оцінила дії правоохоронців як тиск на суддю.

У поліції повідомили, що копів притягнули до дисциплінарної відповідальності у вигляді суворої догани кожному. Зокрема, поліцейські не склали протокол про правопорушення.

Відеозаписи з камер копів також свідчать про правоту судді. Зокрема, поліцейські ніяк не відреагували на образу судді громадянином, які знімав інцидент.

Популярні новини зараз
Криваве пророцтво Ісуса підтвердилося: "біблійна бомба" в Єрусалимі У Дагестані масово відмовляються від війни: полягло вже безліч населення Андрій Шевченко, легенда українського футболу, показав як в 44 роки виглядає його дружина - американська модель Відому акторку Енн Хеч із "Шість днів, сім ночей" відключать від апаратів після ДТП, мозок вже помер: "Вона не виживе"
Показати ще

"При таких обставинах ВРП прийшла до висновку, що поведінка працівників Національної поліції, до повноважень яких відноситься підтримки громадської безпеки та порядку, не відповідала вимогам закону і була спрямована на підрив авторитету судової влади в Україні", - йдеться в повідомленні ВРП.

Таким чином, рада правосуддя визнала копів винними в застосуванні недозволених заходів впливу до судді і цей висновок явно може лягти в основу підозри для них.

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що суддю часів Януковича звільнили.