Рахунки, призначені для поповнення дохідної частини бюджетів, якими зараз користуються платники податків, припиняє діяти з 11 вересня 2018 року.

Про це йдеться у повідомленні прес-центру Державної фіскальної служби.

Так, після 10 вересня гроші, заплачені через старі рахунки, не зможуть потрапляти до бюджету і автоматично визначатимуться як кошти нез'ясованого походження.

"Нагадуємо, що з 02.07.2018  змінились реквізити бюджетних рахунків для сплати податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998). 

У зв’язку з цим, платникам податків для забезпечення повноти та своєчасності розрахунків з бюджетами при заповнення розрахункових документів на сплату податків, зборів та платежів необхідно зазначати реквізити рахунків, відкритих з 02.07.2018  на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998)", - пишуть в ДФС.

Оновлені реквізити можна подивитися в рубриці "Бюджетні рахунки" на сайті Головного управління ДФС України.

Як багато "верхи" знають про доходи українців

Одним із нових правил отримання субсидії, що вступили в силу з 1 травня цього року, є ліміт на здійснення покупки на понад 50 тис грн. Знай.ua дізнавалися, як відбувається процес моніторингу здійснених людиною фінансових операцій та хто в праві надавати відповідну інформацію до "скануючих" держорганів.

Нагадаємо, прихильники СРСР увірвалися до зали суду у Кривому Розі.

Як повідомляв Знай.ua, українці не можуть відкрити рахунки у закордонних банках.

Також Знай.ua писав, оприлюднено нові подробиці у справі Савченко та Рубана.