Люди генетично ідентичні на 99,9%, і всі наші індивідуальні риси записані в межах залишилися 0,1%. Найчастіше це невелике розходження стосується особливостей зовнішності, тілобудови або схильності до захворювань, але у деяких людей мутація генів призводить до появи незвичайних фізичних здібностей.

1. Нечутливість до болю. Як мінімум три покоління італійської сім'ї Марсилі (бабуся, дві її доньки та троє онуків) мають точкову мутацію в гені ZFHX2, активно залучення в передачу болю. Стан, яке розвинулося у них внаслідок рідкісного порушення, називається анальгезії — вродженої нечутливістю до болю.

2. Прочнейшие кістки. Адамантовый скелет Росомахи вражає, але в реальному житті теж існують люди з надзвичайно високою щільністю кісткової тканини.

3. Суперзрение. Око середньої людини містить три типи колбочок — фоторецепторів, завдяки яким він може розрізняти близько 1 млн відтінків.

4. Суперсила. Миостатин — білок, який пригнічує ріст м'язової тканини. У тварин він закодований в гені MSTN, мутація якого, в свою чергу, призводить до зростання великих м'язистих тіл, практично позбавлених жиру.

Популярні новини зараз

Страва Олі Полякової довела до істерики Надю Мейхер на "МастерШеф. Селебріті": Ектор знайшов багато олії

Вагітна дружина Віктора Павлика народжує: Катерина Репяхова показує процес на відео

"Холостяк" Іраклі Макацарія зізнався, навіщо крутить роман з 19-річною: "Порадійте за мене..."

Дружина Віктора Павліка сильно захворіла перед пологами: "Перемерзла"

Показати ще

5. Супергибкость. Синдром Марфана — спадкова патологія, при якій люди народжуються з дефіцитом сполучної тканини. Люди з цим порушенням мають подовжені кінцівки, недорозвинення жирової клітковини, витягнуті пальці і неймовірну мобільність суглобів.

6. Нечутливість до отрути. Жителі маленького села Андіно на півночі Аргентини багато століть поспіль щодня п'ють воду з вулканічних порід, рівень миш'яку в якій перевищує норму в 80 разів.

7. Супершвидкість. Досягти швидкості Флеша з DC Comics в реальності неможливо, але у світі є люди, які демонструють виняткові спортивні здібності, в тому числі у бігу.

"Знай.uа" нагадує, харків'янин розповів лікаря-інфекціоніста, що дістав з пухлини на внутрішній стороні правого передпліччя гельмінта довжиною близько 15 сантиметрів.