Нова патрульна поліція стрімко втратила довіру українців і більшість особового складу.

Як говориться в матеріалі "Нового часу", за даними соцопитування фонду Демініціативи, в 2017 м довіру до патрульних відчували 34,6% українців, а недовіра - 53,5%. Ще рік тому ці цифри були помітно краще: 45,8% при 40,7% "недовірливих". Нацполіціі, структурним підрозділом якої і є патрульні, довіряє 21% опитаних, а не довіряють 67% .За оцінками соціологів, патрульні виявилися на восьмому місці за рівнем довіри: попереду армія, церква, громадські організації, НАБУ і так далі.

"Їх не можна дорікнути в роботі як-небудь - за 2017 й, за даними Нацполіціі, патрульні склали 1,1 млн протоколів на різних порушників порядку і закону. А як показують внутрішні оцінки копів, 90% з них в принципі не беруть хабарів. Хоча в колишньої міліції ситуація була зворотною: там така ж частка співробітників якраз регулярно "нагрівала руки", - вказується в статті.

25-річна киянка Лілія, яка звільнилася з поліції, розповіла про велику текучку кадрів. "У нас немає елементарного - страховки, соціального захисту. Ми ходимо в старій формі, тому що нову не видають. Зарплата - на рівні 2015 року, і ніхто її піднімати не збирається. Патрульні не приїжджають на виклики, тому що їх банально недостатньо", - перерахувала колишній коп.

Популярні новини зараз

Александров Пікалов з "95 Кварталу" показав дорослого сина: став улюбленим футболістом батька

45-річна Могилевська похвалилася успіхами схуднення в "хижому" вбранні: "Красунечка"

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

9-річна донька Ані Лорак вразила різкими змінами зовнішності: Мурат допоміг

Показати ще

"Чи не йдуть з патрульної тільки іногородні і ті, у кого багато дітей", - розповів Олександр Дьяченко, патрульний з Дніпра. У зв'язку з масовими звільненнями утворилася величезна діра.

В Україні звільняються копи

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в Одесі поліція затримала групу осіб, які підозрюються у викраденні елітних автомобілів.