У Дніпрі стало набагато більше оголошень про надання послуг по ремонту та обслуговуванню комп'ютерів від шахраїв - гастролерів. На дверях під'їздів багато жителів бачили листки з відривними номерами телефону і нібито фотографією комп'ютерного майстра, на якому вказана приваблива пропозиція від Олексія: виклик безкоштовно, ремонт недорого, антивірус у подарунок. Деякі жителі вже встигли скористатися його послугами.

Про це повідомляє "Дніпро", посилаючись на запис Катерини Литовченко в Facebook.

Знімок оголошення

Знімок оголошення

Популярні новини зараз

Лілія Ребрик показала струнке тіло у відвертій сукні - "Яка солоденька!"

Син Потапа та Ірини Горової перетворився на справжнього чоловіка: "Фіксує красу"

"Холостяк" Микита Добринін показав, хто чекає його зі зйомок, і це не Даша Квіткова: "Краса"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

Так, жінка створила публікацію, в якій розповіла, що цей чоловік обдурив її маму. Як виявилося, 70-річна жінка на екрані ноутбука не побачила курсор мишки і вирішила скористатися пропозицією Олексія.

Скріншот запису

За викликом прийшли добре одягнені хлопці, які більше години щось робили, попутно вивідуючи, з ким живе жінка. Після закінчення "роботи" Олексій дав пенсіонерці на підпис якісь папери. Жінка підписала документи не особливо вчитуючись у зміст написаного.

Після того він заявив, що надав послугу вартістю 1,5 тис. грн. В гаманці жінки було лише 420 грн, які шахрай забрав і сказав, що зайде за рештою суми.

Проте в ході обговорення публікації з'ясувалося, що подібні оголошення з тієї ж фотографією, а головне з тим же номером, але написані українською мовою є біля під'їздів у Львові.

Нагадаємо, у Полтаві 70-річна пенсіонерка перехитрила телефонних шахраїв, які вимагали у неї 2 тис. дол. і допомогла поліції їх затримати.

Крім того, український валютний ринок заполонили фальшиві долари та євро. Купюри настільки майстерно підроблені, що їх не розпізнають навіть банкомати.

Дивіться сюжет про шахраїв

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", на очах у тисяч стратили "грішників".