Через посуху, екосистему Криму необхідно буде відновлювати зовсім не 10 років, як стверджує заступник міністра з питань окупованих територій Юрій Гримчак, а всі 30.

Про це заявив екс-начальник управління з питань експлуатації об'єктів водопровідно-каналізаційного господарства Міністерства ЖКГ Криму Амет Мамутов, в інтерв'ю OBOZREVATEL .

"Він трохи помилився. Мої припущення – кожен рік мінус десять. Кожен втрачений рік відтягує екологічний стан півострова від стабільного на 10 десять років", – зазначив він.

Мамутов каже, що для відновлення балансу вже на сьогоднішній день потрібно близько 25-30 років.

"Це за умови, якщо найближчим часом вирішиться питання про деокупацію Криму. Тоді дніпровська вода повинна надходити в необмеженій кількості. Простими словами, потрібно буде залити Крим прісною водою, щоб прискорити процес екологічного відновлення. Але не заболочуючи, а саме насичуючи", – підкреслив екс-чиновник.

Популярні новини зараз
Побутовим споживачам пригрозили відключенням електроенергії: хто у "чорному списку" Реформи і прозорість: експерт розповів, чого вимагають США від України за свою допомогу Звертайте увагу на серійний номер: які гривневі банкноти можна продати за нечувані суми Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає
Показати ще

Нагадаємо, що скандальний Кримський міст, який з'єднує окупований півострів з Російською Федерацією, все більше славиться тим, що не притягує до себе туристів.

В мережі постійно з'являються фото мандрівників, які доводять, що під час розпалу літа і сезону відпусток люди не поспішають вирушати в подорож на півострів з допомогою моста. Нові фото, які показують реальну ситуацію в Керченській протоці, опублікував блогер RoksolanaToday&Крим.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", нещодавно у мережі з'явилося фото цін на вино на території анексованого Росією Криму. І, якщо судити по знімку, вони в кілька разів перевищують вартість таких напоїв на території материкової України.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що в окупованому Криму, на місці, де до анексії проводився популярний музичний фестиваль "Республіка КаZантип", в селі Попівка, знесені багато незвичайні споруди, а решта порожні.