Олександр Дем'яненко – актор, які після декількох ролей Шурика, став в один момент одним з найпопулярніших у всьому СРСР. Але він був одним з небагатьох, кому слава не подобалася і обтяжувала. Крім того роль Шурика залишила відбиток на всю його кар'єру: режисери просто не бачили його в іншому амплуа. Це вгоняло в депресію актора. Помер Олександр Дем'яненко у віці 62 років від серцевого нападу. І в роковини його смерті, 22 серпня, ми вирішили написати цікаві факти про актора.

Цікаві факти про Олександра Дем'яненка

Актор народився в Свердловську. Мама була бухгалтером, а батько актором. І саме він прищепив Олександру любов до театру та кіно. Незважаючи на це, майбутній актор вступив на юридичний факультет. Але, через пів року Дем'яненко зрозумів, що ця професія його не цікавить і він вступив в ГІТІС.

Роль Шурика була отримана практично випадково. Тоді Леонід Гайдай шукав відповідного актора дуже довго, і на пробах було близько 40 відомих акторів, але ніхто не підійшов. Режисер був у відчаї, але тут хтось згадав про Дем'яненка.
"Мені не довелося грати Шурика. Просто існував у пропонованих обставинах", - говорив сам актор про роль.

Після останнього фільма про Шуріка - «Кавказька полонянка», у Дем'яненка почалася досить тривала акторська "пауза". Незважаючи на те, що він вже був заслуженим актором Росії, режисери просто не бачили його в іншій ролі. І не запрошували зніматися у фільмах. Сам Олександр зізнавався, що почав випивати через депресію.

Популярні новини зараз

Директор Олі Полякової видав інтимні подробиці стосунків із зіркою: "Ходив за тампонами для своєї жінки"

Олег Боднарчук присоромив Тіну Кароль через премію Yuna: "Кумир епохи, на якого ми заслужили"

Екснардеп Олег Барна, який носив на руках Яценюка в Раді, побив "слугу народу" Соломчука

Надя Дорофєєва в сміливому монокіні похвалилася шикарною фігурою на яхті

Показати ще

Сам актор дуже не любив зустрічей із шанувальниками, які його просто обожнювали. Він сам зізнавався, що іноді приходив на зустрічі тільки заради заробітку. Душею компанії Олександр себе назвати не міг, і акторських байок не знав, саме тому він і не любив великих компаній, де опинявся в центрі уваги.

Актор знав про проблеми зі здоров'ям задовго до своєї смерті. Але намагався нікому не розповідати. Операція могла б врятувати його, але він побоявся лягати під ніж. Тому, у віці 62 років і його не стало.