78 років тому, 23 вересня Зигмунд Фрейд попросив про евтаназію, і отримавши потрійну дозу морфіну, помер. Його життя було дуже цікавим, і не закінчувалася тільки його дослідженнями. Тому, в річницю смерті великого психолога, ми вирішили написати цікаві факти про Зигмунда Фрейда.

Цікаві факти про Зигмунда Фрейда

Зигмунд Фрейд більше 6 років вживав кокаїн, щоб вивчить його вплив на людину. Після цього, він визнав цей наркотик вкрай небезпечним.
І не тільки ця залежність була у Фрейда. Він так само був завзятим курцем, і навіть говорив, що сигарети – це найбільша насолода для людини.
Крім цього, цікаво, що Фрейд був дуже забобонним, а найбільше він боявся чисел 6 і 2.

І боявся він не тільки цього. Одним з головних страхів були жінки. До речі, кажуть, що Фрейд позбувся невинності тільки в 30 років.
Крім цього, великий психолог просто ненавидів музику. Він викинув рояль своєї сестри, яка дратувала його постійною грою.
Так само, варто відзначити, що у Фрейда була феноменальна пам'ять. Він запам'ятовував усе, що бачив за частку секунди.

Адже всі чули про головні статтях Фрейда. А ось перша наукова робота була на тему "Виявлення статевих відмінностей у річкових вугрів". А все наукових досліджень у нього було більше 20.
До речі, саме Зигмунд Фрейд вперше використав такий термін як "ДЦП" – дитячий церебральний параліч.
На початку, для того, щоб лікувати своїх пацієнтів, Фрейд використовував гіпноз.

Популярні новини зараз
Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому "Всі кошти списали...": клієнти "ПриватБанку" проклинають картки, ніхто нічого не питає Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах Колишня Міші Заливака Юля "Зайка" Бельченко розповіла про підставу на "Холостяку": "Я не вкрала, не вбила..."
Показати ще

Після відкриття сексуальної етимології неврозів, Фрейда почали називати шарлатаном, і сексуально стурбованим.
До речі, Фрейд вважав, що всі довгасті предмети пов'язані з фалічним символом. Тому куріння було чимось, схожим на оральний секс.
А єдиниц сексуальний розлад, за Фрейдом – це повна відсутність сексу.
Публікація Фрейда «Досліджень істерії» (1896) вважається днем народження психоаналізу.
Варто зазначити, що у психолога був рак неба. Через це йому довелося пережити 33 операції.

Нагадаємо, що 78 років тому, 23 вересня помер Зигмунд Фрейд.