Відомого британського політика та телеведучого, внука засновника психоаналізу Зигмунда Фрейда, звинуватили в педофілії, про це повідомляє Lenta.ru з посиланням на The Daily Telegraph.

За інформацією слідства, покійний Клемент Фрейд домагався кількох дівчат. На разі оприлюднено два випадки. В першому це Сильвія Вуслі – дівчина, батьки якої мали дружні стосунки з Фрейдами. Клемент почав домагатися дівчини в віці 10 років. Батьки, які не знали про схильності друга до педофілії, пізніше віддали йому доньку на виховання. Врешті після тривалих домагань Сильвія залишила будинок Фрейдів у 19-річному віці.

В другому випадку жертвою внука Зигмунда Фрейда стала 11-річна дівчина. Її ім'я не оприлюднюється. Як повідомляє слідство, Клемент зґвалтував її, коли їй було 18. На той час, педофіл вже був членом Ліберальної партії та працював у нижній палаті британського парламенту.

Правоохоронні органи також не виключають, що Клемент Фрейд може бути причетним до зникнення шестирічної Медлін Макканн. Цей інцидент стався в Португалії в 2009 році. Слідству відомо, що Фрейд спілкувався з родиною дівчинки як до, так і після її зникнення.