27 грудня в ході обміну полоненими між Україною та проросійськими бойовиками з Донбасу звільнили одного із захисників Донецького аеропорту Олександра Морозова.

Про це повідомляє Politeka.

У полоні бойовиків легендарний український військовослужбовець перебував з 2015 року. Мешканці його рідного міста Ромни неодноразово збиралися на віче та мітинги в підтримку "кіборга", а також неодноразово писали листи президентові України Петру Порошенку. Більш того, вони також кілька разів влаштовували акцію протесту і в самому Києві.

Популярні новини зараз
Нові правила від "Київстар": чому українцям відключають номери Пенсіонерів можуть виселити з власних квартир: хто ризикує стати безхатьком "Мене просто скасували": Олена Кравець вперше розповіла, як через скандал втратила кар’єру Готуйте запаси та садіть городи: українців попередили про загрозу голоду
Показати ще

На самих фото видно, що легендарного "кіборга" зустрічали з плакатами, на яких було написано "Саша! Роменщина з тобою". Також звернемо увагу, що за час перебування в полоні бойовиків Морозов сильно схуд.

Нагадаємо, в ніч на четвер, 28 грудня, в аеропорті "Бориспіль" приземлилися літак Іл-76 і президентський борт Ан-148 з 73 звільненими громадянами України, яких утримували проти їх волі на непідконтрольних уряду територіях Донбасу.

Серед визволених з полону - військовослужбовці Олександр Олійник, Олексій Кодьман, Олексій Кириченко, Олександр Калін, яких схопили бойовики в період з кінця 2014 до початку 2016 року під час важких бойових дій на фронті. Також серед звільнених були громадський активіст і волонтер Володимир Фомічов та вчений Ігор Козловський.

Дивіться, як проходив обмін полоненими

Як повідомляв портал "Знай.ua", утримуваний на українській стороні екс-мер Торецька Володимир Сліпцов, якого мали передати бойовикам "ДНР" у ході обміну полоненими, передумав повертатися на окуповану територію й сховався в автобусі журналістів.