Представнику "Ради руху на захист прав виборців "Голос" Роману Удоту заборонили в'їзд в Україну. Про це російський правозахисник особисто повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Російського юриста не пустили до Києва

За словам Романа, він саме направлявся рейсом із Тбілісі до Вільнюса, у Києві по плану була семигодинна пересадка, але до столиці його не пустили.

За словами правозахисника, його збираються відправити у Тбілісі, а не у Вільнюс. Удот на відео стверджує, що йому відмовили через те, що він не назвав причину візиту. При цьому Удот уточнює, що говорив про "туристичну поїздку".

"До Києва не пустили. Причина невідома.  Документи зникли в невідомому напрямку. Повели в зону вильоту, по шляху змусивши залишити багаж в якомусь не відкритому приміщенні, яке не охороняється. Співробітник прикордонної служби відмовився представитися. Документально це виглядає так. Вони більше від мене страждають ніж я. Повірте. Не відставав від прикордонників, поки не возз'єднався з багажем. Паспорт повернуть тільки при вильоті. Так що це ми тестуємо систему, а не вони нас. Відмовляється представитися, співробітника змінили. Відправили на психологічну реабілітацію. Заміна виявилася не настільки боягузлива. Сержант Прикордонної служби Дмитро Сергійович Баженюк", - коментує він.

Рух на захист прав виборців "Голос"

Утворений в 2013 році активними учасниками "асоціації Голос" без створення юридичної особи, займається методичним оснащенням учасників виборчого процесу , підтримує роботу федеральної гарячої лінії  і інформаційних сервісів "Карта порушень", СМС-ЦВК, проводить спостереження за всіма стадіями виборчих кампаній, здійснює експертну діяльність щодо вдосконалення виборчого процесу.

Дивіться: Роману Удоту заборонили в'їзд в Україну

Posted by Roman Udot on Saturday, 25 August 2018

Нагадаємо, організатори численних терактів засуджені до 14 років тюремного терміну у В'єтнамі.

Як повідомляв Знай.ua, московському меру Сергію Собяніну запропонували заборонити в'їзд в російську столицю для глави Чечні Рамзана Кадирова через його нещодавні висловлювання.

Також Знай.ua писав, у Бельгії вилучили дві тонни російського кокаїну, на кожному пакунку був логотип партії "Єдина Росія".