У Бельгії затримали партію кокаїну вагою у дві тонни, на всіх пакунках був логотип російської політичної партії "Єдина Росія". Контейнери прибули в Гент з Бразилії.

"Єдина Росія" випускає кокаїн?

За даними місцевої митниці, наркотики були заховані у трьох контейнерах, які прибули з Бразилії на кораблі. Брикети з наркотиками справді були марковані логотипом російської провладної політичної партії:

"Всього було використано понад 1900 пакетів, які разом важили близько двох тонн", – повідомив федеральний прокурор.

Популярні новини зараз

"Мона Ліза" по-українськи: курсантка вразила схожістю з образом з полотна Леонардо да Вінчі

Тіло 11-річного Максима знайшли через 5 місяців пошуків: викрадачі тримали дитину в підвалі 2 тижні, а потім вбили

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська ніжно поцілувалися і станцювали: "Вони разом?"

Показати ще

Ринкова вартість знайдених наркотиків оцінюється в 56 мільйонів євро, тоді як за вуличними цінами вона вартує 100 млн євро. Затримана партія стала найбільшою в історії Гента.

Не так давно російському посольстві в Аргентині знайшли 400 кілограмів наркотиків. Кокаїн заховали по 12 валізах, а на них випадково натрапив російський посол, одразу повідомивши про знахідку місцевим правоохоронцям. Масштабна операція тривала більше року, поки наркотики не вирішили просто знищити.

За офіційною версією, підозрілі пакунки знаходилися неподалік коледжу, котрий якраз межує із приміщенням дипломатичної місії. Подейкували, що прислали, оформивши як дипломатичний вантаж. Вантаж був призначений для Росії, щоб відстежити його, наркотики замінили борошном, і потім відстежили шлях за встановленим в одній з сумок датчиком GPS.

Дивіться: у Бельгії затримано 2 тонни кокаїну з логотипом "Єдиної Росії"

Нагадаємо, у Норвегії дозволять невеликі дози героїну для лікування наркотичної залежності.

Як повідомляв Знай.ua, складено рейтинг зірок, котрих згубила залежність.

Також Знай.ua писав, влада Аргентини ухвалила рішення знищити вилучені 400 кілограмів кокаїну, виявлені російським дипломатом на території посольства.