Патріарх Московський Кирило порадив дівчатам не затягувати з заміжжям. Про це повідомляє Лентач.

"Якщо з'явилася можливість виходити заміж, то тягнути не треба, вступайте в шлюб, якщо це любов", - сказав патріарх в четвер, відповідаючи на запитання учасників III Міжнародного православного молодіжного форуму.

Тим же, кому швидко вийти заміж не вдалося, патріарх рекомендував не падати духом і зазначив, що вік, який нашими класиками вважався старістю, зараз зовсім не є старістю, "це дійсно молодий вік".

"У кожного свій шлях", - підсумував патріарх.

Популярні новини зараз

Нова пошта повідомила про зміни в оплаті посилок: списуватимуть автоматично

Надя Дорофєєва "підтримала" Володимира Дантеса після нелегкого визнання: "Мізків там немає..."

Куряча домашня ковбаса швидкого приготування: простий рецепт з натуральних продуктів

"Холостяк" Заливако вперше побачить дівчат без тонни макіяжу: "Я офігів!"

Показати ще

Також ми писали, що спливли факти про колосальних масштабах чорної економіки всередині Російської православної церкви.

РосЗМІ повідомляють, що РПЦ не сплачує в державний бюджет ні копійки, при тому, що на своїх прихожанах вона заробляє мільйони.

Чинне в Росії законодавство надає релігійним організаціям безліч пільг – звільнення від усіх можливих мит і податків. Вони також не сплачують податок на прибуток від релігійної діяльності, при цьому, комерційна все ж підлягає оподаткуванню.

Як пишуть російські журналісти, через це, за документами, РПЦ комерційної діяльності не веде взагалі. Незважаючи на те, що з цим фактом важко сперечатися, високопоставлений російський чиновник запевняє, що з церквою просто не хочуть зв'язуватися.

Священики Російської православної церкви зіткнулися з проблемою з отриманням шенгенських віз через консульство Греції, що пов'язано з конфліктом між РПЦ і Константинопольським патріархатом через питання надання автокефалії Української церкви.

Нагадаємо, наприкінці серпня поточного року прихвостень Путіна, предстоятель Російської Православної Церкви патріарх Кирило вирішив зустрітися з Константинопольським патріархом Варфоломієм.

Як раніше повідомляв Знай.uа, у Львові в Будинку органної та камерної музики провели заняття з йоги в день святкування 1030-річчя хрещення Русі.

Також Знай.иа писав про те, що в Константинополі ніколи не визнавали церковної влади Москви над Україною.