Патріарх Московський і всієї Русі Кирило заявив, що російський народ несе "колективну провину" за вбивство більшовиками царської сім'ї. Така заява пролунала під час літургії біля Храму-на-Крові в Єкатеринбурзі.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

ТАк, за словами патріарха, за вбивством є "якась колективна вина всього народу".

"Що відбувалося з народом нашим? Адже більшість людей були хрещеними. Значить, не все було благополучно", - сказав він.

Кирило зазначив, що тепер у народу повинен розвинутися "імунітет до будь-яких закликів домогтися людського щастя через руйнування того, що є, через кров".

"Напевно, це перший і найважливіший урок, який ми сьогодні маємо винести з трагедії столітньої давності, - це те, що ніякі посили нового, щасливого життя, ніякі надії на допомогу ззовні, де нібито цю допомогу можуть надати більш освічені, просунуті люди, які не повинні спокушати наш народ", - заявив предстоятель РПЦ.

Популярні новини зараз

"Холостяк" Михайло Заливако зізнався, що підписав з Ганною Богдан контракт: "У мене просто хе*ові умови"

Оля Цибульська показала, як пробилася в шоу-бізнес "через ліжко"

Галя, Польща і колоради: чоловік випив отруту для жуків, аби кохана не їхала на заробітки

Солістка GO_А Катерина Павленко чесно розповіла Катерині Осадчій про стосунки з Maneskin: "Роман з фронтменом"

Показати ще

Сто років тому, 17 липня 1918 року в Єкатеринбурзі були вбиті імператор Микола II, його сім'я і прислуга. У 2000 році православна церква зарахувала їх до лику святих.

Разом з тим варто відзначити, що раніше стало відомо, про справжню бізнес-імперію, яку створив патріарх Кирилло під крилом РПЦ. Так, починалася бізнес-кар'єра патріарха в 1993 році. Тоді за участю Московської патріархії виникла фінансово-торговельна група "Ніка", віце-президентом якої став протоієрей Володимир Верига.

Відомо, що тільки в 1996 році "Ніка" ввезла в країну близько 8 мільярдів сигарет (дані урядової комісії з гуманітарної допомоги). Це завдало серйозної шкоди "тютюновим королям" того часу, які змушені були платити мита і акцизи і тому програвали у конкурентній боротьбі.Як стверджує доктор історичних наук Сергій Бичков, який опублікував кілька статей про тютюновий бізнес патріарха, коли Кирило вирішив вийти з цього бізнесу, на митних складах залишалося "церковних" сигарет більш ніж на 50 млн доларів. В ході кримінальної війни за ці сигарети був убитий, зокрема, помічник депутата Жириновського хтось Дзень.

Кирило нафтовий

Крім згаданого фонду "Ніка" він виступив засновником комерційного банку "Пересвет", АТ "Міжнародне економічне співробітництво" (МЕС), АТ "Вільне народне телебачення" (СНТ) і ряду інших структур.

Українські сенсації. Як живе Патріарх Кирило та хто реалізує імперські плани в Україні?

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що ікона з Путіним і Кирилом полегшить тульським дітям життя в Росії.