Російська православна церква отримала ліцензію від Банку Росії на здійснення ряду банківських послуг на всій території країни.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

У зв'язку з видачею ліцензії представники РПЦ, Ощадбанку і ЦБ провели спільну прес-конференцію в Москві.

"Сьогоднішній день для нас не просто знаковий. Сьогодні ми стали ще ближче до потреб росіян, до їх турбот і сумам, до їх надіям і сподіванням. Широка мережа православних храмів по всій території Росії укупі з технічною платформою і фінансуванням від "Ощадбанку" дозволять розгорнути мережу нових банківських відділень вже до 2020 року. Серед основних напрямків - депозити, кредитування, оціночні послуги", - сказав керівник кредитно-банківського сектора синодального відділу Московського патріархату протоієрей Олександр Каганович.

У свою чергу глава Ощадбанку Герман Греф підкреслив, що створення спільного з РПЦ банку відшкодує "брак вічних цінностей" в цій сфері.

"Чи вважати нашу мережу недостатньо розвиненою? Ні, ми приділяємо увагу як якості, так і масштабом інфраструктури. Однак я скажу одне слово, яке висловить все: духовність. Ми потребуємо в ній", - заявив він.

Популярні новини зараз

Нехай плацкарт їм буде пухом: поїзд "Укрзалізниці" розвалився на ходу, пасажирам довелося ловити полиці і сумки

Ані Лорак прибралася у пір'я як Філіп Кіркоров дорогою в Україну, але Ігор Кондратюк нагадав її місце: "Хв*йда-тур"

Майкл Щур з "Телебачення Торонто" назвав найгірший курорт у Карпатах: "Жлоби зайняли гору"

"Ганьба, нагадує ковбасу": нестаріюча Хайді Клум без трусів засвітила свою "хвіртку"

Показати ще

Назва нового банку стане відомо найближчим часом - джерела повідомляють, що сторони вже вибрали його, але тримають в секреті до публікації брендбуку. За попередніми даними, вибір відбувався між варіантами "Банк Православний" і "РПЦ-Інвестбанк".

Варто відзначити, що раніше глава Російської православної церкви Патріарх Кирило заявив, що його попросили створити ікону з президентом РФ Володимиром Путіним.

Згідно інформації, з такою ініціативою звернулися активісти організації "Національний комітет+60" з нагоди 1030-річчя святкування Хрещення Русі-України. Вони заявили, що Путін "є яскравим продовжувачем справи Володимира святого Хрестителя".

"Йому, за даними з конфіденційних джерел, багаторазово було явлення Божої Матері на Валаамі! Не секрет, що саме там правитель Росії з року в рік зосереджується і приймає ключові рішення з благословення Пресвятої Діви!", — активісти написали.

Вони пропонують написати ікону, що зображає Богородицю в повний зріст, але без немовляти. "Звичайно ж, у головному варіанті сакральної ікони до Богородиці уклінно звертається сам Володимир Путін із проханням бути заступницею і наставницею, яка вказує шлях до величі і процвітання Росії!", - пояснили активісти.

Активісти впевнені, що путінська ікона згуртує всіх православних навколо національного лідера.

"Національний комітет+60" був створений петербурзькими громадівцями для святкування 60-річчя Володимира Путіна, яке пройшло в 2012 році. При цьому після завершення святкування комітет не був розпущений, а продовжує виступати з ініціативами. Раніше активісти просили зарахувати Путіна до лику святих.

Спроба Філарета налагодити діалог з РПЦ перетворилася на скандал за межами церкви

Нагадаємо, раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що російське "правослабіє" змусило голубів молитися за спасіння.