Колишній начальник міліції громадської безпеки Одеси Дмитро Фучеджі отримав російське громадянство.

Як пише "Громадське", цю інформацію підтвердив начальник департаменту спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк. За його словами, українські силовики отримали відповідь від російської сторони.

Генеральна прокуратура РФ заявила, що не може екстрадувати Фучеджі, оскільки він є громадянином РФ.

"Виникає питання, чому особа, на яку було покладено функції охорони громадського порядку під час масових заходів, не діяла. І не діяла, коли супроводжувала агресивно налаштованих громадян, які підтримували Росію, і фактично своєю бездіяльністю спровокувала бійку між проросійськи і проукраїнськи налаштованими активістами, що призвело до стрільби", - кажуть прокурори.

Нагадаємо, 2 травня в Одесі відбулися сутички між проукраїнськими і проросійськими активістами. Загинули кілька десятків людей. Начальника Головного управління МВС України в Одеській області Фучеджі відсторонили через підозри у бездіяльності під час зіткнень. Незабаром його оголосили в розшук.

Популярні новини зараз
Банки ліквідують, а гроші згорять: фінустановам дозволили не повертати вклади клієнтам Пахатимемо до самої старості: влада хоче відправити на роботу пенсіонерів і людей з інвалідністю Українців можуть штрафувати за одяг: що заборонено носити Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в Одесі ексгумують жертв трагедії 2 травня.