Користувач соціальних мереж зробив публікацію, популярність якої набирає обертів: він доступно пояснив, чому інші країни "недолюблюють" жителів Російської Федерації.

Про це чоловік під ніком "Троль-каратель" написав на своїй сторінці в Twitter і пояснив, що натрапив у мережі на пост росіянина, який упевнений, що його співвітчизників ненавидять тільки тому, що вони росіяни. Автор не полінувався детально розписати, що інші країни погано ставляться до розв'язування війни і агресивної зовнішньої політики.

"Вас ненавидять тому, що ви влізли в чужу країну і вбиваєте її громадян. Вас зневажають тому, що ви вбивці, які щиро вважають себе рятівниками. І ваше агресивне невігластво відгукнеться вам ще не раз. Відлуння війни, яку ви розв'язали, прийде до вас додому і обрушиться на голови ваших дітей. Чекайте.

Вас ненавидять не тільки українці. Вас ненавидять грузини. Вас ненавидять молдовани. Вас ненавидять прибалти і фіни. Вас ненавидять і зневажають чеченці. У вас більше не залишилося друзів, окрім Північної Кореї та парочки африканських диктаторів. І коли ваш будинок загориться, всі ваші сусіди будуть радісно підкидати поліна в огонь", - написав користувач.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що відомий блогер дав Росії чесну назву.

Популярні новини зараз

Український викладач публічно назвав "солов'їну" мовою окупантів: "Я не разумею вашу псячу мову"

Тіна Кароль розкрила правду про свій роман з Баланом: "Нав'язати любов неможливо"

Ведуча прославилася на весь iнтернет після курйозу в прямому ефірі: прогноз погоди ще ніколи не був таким смішним

Зірка "Кварталу" Ірина Сопонару потонула в молодильному дзеркалі: "Нереалка..."

Показати ще