Скандально відомий російський блогер і фоторепортер Ілля Варламов охрестив свою країну "Рашкой-го*няшкой" за те, на що її міста перетворили політики.

Варламов упевнений, що його висловлювання не має нічого спільного з непатріотичністю і русофобством: дивлячись на розруху в більшості регіонів країни, складно назвати те, що відбувається, інакше. Блогер опублікував на своєму сайті фотографію Вишнього Волочка, пояснивши, що це місто він взяв для прикладу, але насправді під визначення "Рашки-го*няшки" підійде практично будь-яке: від Пітера до Красноярська і Хабаровська."Якось наш міністр культури (Микола Мединський. - Ред.) вжив вислів "Рашка-го*няшка" - він говорив про вітчизняне кіно. Так ось, вираз точний, і Рашка-го*няшка - це те, на що перетворюються російські міста. А тут ще хор го*ноохоронців намагається виправдати це бл*дство. Тут добре б запропонувати меру Вишнього Волочка звалити нахрін із Росії, але некрасиво буде по відношенню до інших країн".Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як Варламов показав справжнє пекло в Алушті.

Популярні новини зараз

Юля Зайка показала, ким замінила Холостяка Заливака: "Ми пара?"

Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" вразив невиданими архівами за 10 років подорожей

Анна Богдан показала "Холостяка" з голим торсом: "Багато красивої краси"

Головне за ніч: Юля Зайка розповіла про інтим з Заливако, українка народила в лісі, Ротару "відбила" режисера у Пугачової, фатальний вибух газу

Показати ще