При всій своїй скандальності і агресії Російська Федерація залишається для світу загрозою номер 2: так, вирішити цю проблему потрібно, однак зараз є справи важливіші. Максимальну кількість сил і уваги потрібно зараз направити на Північну Корею, відносини з якою розпалюються з кожним днем ​​все більше, і це може привести в кінці кінців до оголошення війни.Про це заявив генерал Джозеф Данфорд, глава Комітету начальників штабів ВС США, але зазначив, що РФ - одна з найбільших загроз, з якими коли-небудь стикалися Штати, але в пріоритеті все одно залишається КНДР:

"Багато говорили про можливість застосування військової сили як про щось "неймовірне". " Що неймовірно - так це дозволяти КНДР отримати можливість нанести ядерний удар [наприклад] по Денверу в штаті Колорадо. Це для мене неймовірно", - підкреслив Данфорд.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що США заборонять своїм громадянам відвідувати Північну Корею.

Популярні новини зараз

Ані Лорак різко змінилася, тепер вона блондинка і схожа на дівчинку-підлітка: "Бойфренд не впізнає"

Кума Дзідзьо Цибульська розставила ноги і дуже здивувалася: "Її немає. Не мочи штани"

Красуня-донька Ольги Сумської оголила пишне декольте в сміливій сукні: "Ви про що подумали?"

У Хмельницькому коронавірус обірвав життя проректора та професора національного університету - їх поважали колеги та студенти

Показати ще