Відомий харківський волонтер Роман Донік вважає рішення судді про арешт на 60 діб підозрюваної у кривавому ДТП в Харкові Олени Зайцевої логічним.

Про це він повідомив у соціальній мережі Facebook, аргументувавши власну думку.

"Враховуючи те, скільки може отримати винуватиця трагедії (від 5 до 10 років) та беручи до уваги тяжкість і громадський резонанс, (швидше за все отримає) то це може підштовхнути обвинувачену "зробити ноги". А з огляду на ситуацію з мишебраттямі, то з-за поребрика дістати буде просто неможливо (прим авт). Ні тиск на слідство і на свідків, а саме ймовірність того, що винуватицю ДТП відвезуть і заховають, тому що попереду маячить реальний термін. І не малий", - написав автор.

Користувачі у свою чергу не дуже вірять що справу доведуть до справедливого вердикту, про що написали в коментарях.

Популярні новини зараз

Повелителю вовчиць Олегу Виннику — 48: найнесподіваніші факти про зірку

Українці не можуть отримати сертифікат, необхідний для виїзду за кордон: у міністерстві пояснили причини

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

Трохи згодом волонтер додав, що в цій аварії не просто загинули ні в чому не винні люди під колесами іномарки мажорки, а зіткнулися два протилежних світи.

"Напевно, це випадковість, що на цьому перехресті саме цей лексус збив саме цих людей. На Сумській зіткнулися два світи. Той, який летить в дорогому купленому батьками позашляховику, в бардачку якого лежать права, за якими за два роки 6 постанов. Летить на червоне світло з перевищенням, навіть не вийшовши з забороненого законом "вконтактіке". Й інший світ. Зі звичайними людьми", - додав Донік.

У якості підтвердження своїх слів він опублікував два скріни, в одному з яких розповідається про покійного героя АТО Володимира Янчука, чоловіка та батька загиблих в аварії матері і дочки Сокол, та допис такого собі Станіслава Зозулі, котрий виступив на захист підозрюваної.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" розповідав про тих людей, які стали жертвами 20-річної Олени Зайцевої на Lexus.