В Україні активними темпами зростають обсяги будівництва нового житла, але у громадян падає купівельна спроможність. Через це український ринок нерухомості чекають "цікаві часи".

Про це повідомив експерт з питань нерухомості Олег Приходько в ефірі "Обозреватель.LIVE". Він зазначив, що в Києві і в передмістях в 2017 році активно будують нові будинки. Але кількість угод зменшується, оскільки громадяни не мають грошей на покупку житла через низьку купівельну спроможність.

Показник продажів на первинному ринку, за його словами, сильно впав. Він знизився на 48% в порівнянні з 2016 роком. На вторинному ринку ситуація краща, але оптимістичної її не назвеш. Тут показник скоротився на 29%.

"Відповідно, тенденція намічається полярна і цікава: обсяг на продаж збільшується, купівельна спроможність падає і кількість угод все менше і менше. Тому ринок чекають цікаві часи", - спрогнозував експерт.

Популярні новини зараз
Міні-індексація: пенсіонерам нарахують надбавки вже протягом січня ПФУ дав 10 днів: частину отриманих пенсій, субсидій та соцвиплат змусять повертати Не втратьте гроші: банк попередив всіх українців, хто встановив "Мобільний Ощад" Кубометр – 80 грн: українців попередили про перерахунок тарифів
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в Україні прогнозують стрибок цін на оренду квартир.