За попередніми даними, в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла, чим небезпечне самотність. Про це вона повідомила у Facebook.

Чиновниця також зазначила, що на вихідні ну варто засиджуватися вдома, а краще провести час у компанії друзів і близьких.

"У світі помічена глобальна тенденція до збільшення кількості одиноких людей. А самотність погано відбивається на нашому фізичному і психічному здоров'ї. Наслідки самотності шкідливіше, ніж може здатися на перший погляд. Самотні люди більше ризикують захворіти серцево-судинними хворобами, у них можуть знижуватися когнітивні функції, порушуватися сон, посилюються симптоми депресії", - розповіла Супрун.

При цьому міністр додала, що для самотніх людей зростає ризик передчасної смерті з усіх причин і в цілому вони відчувають себе менш щасливими.

Популярні новини зараз
Дружина Євгена Кошового з "Квартал 95" показала таємне "бойове мистецтво" окупантів: "Битва лопухами" Володимир Зеленський поділився планом Б на випадок його вбивства: "Ми готові" Євген Клопотенко з "МастерШеф" винайшов заміну шаурмі і чебурекам: "Два роки мріяв" "Я вам зараз покажу": журналістка ТСН засняла Марічку Падалко перед ефіром
Показати ще

"Якщо ви зараз згадали про сотні друзів у соцмережах - це не є хорошим аргументом, щоб відмовлятися від живого спілкування. Дослідження вказують, що навіть тисячі друзів в Facebook не підтверджують социализованость і готовність людини спілкуватися, а іноді навіть негативно впливають на когнітивні функції. Це не означає, що залишатися наодинці з затишним Instagram - катастрофа. Природно, що час від часу треба знаходити можливість побути наодинці з собою. Головне, щоб усе відбувалося збалансовано", - коментує Супрун.

Міністр підкреслила, що "найкращі ліки від самотності, а разом з цим і від багатьох хвороб - це спілкування".

Знай.іа нагадує, що підвищений артеріальний тиск (гіпертензія), яке називають "хворобою дорослих", може вразити і дитини.Про це на своїй сторінці у Facebook написала в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун. Крім того, вона розвінчала ще кілька міфів про це захворювання.

Також нагадаємо, Уляна Супрун також дала кілька порад про те, як попередити появи каменів у нирках.

На своїй сторінці у Facebook Уляна Супрун заявила, що причиною сечокам'яної хвороби є кальцій, щавлева, сечова кислота або фосфати, які кристалізуються.