Станом на сьогодні, у Сєвєродонецьку, адміністративному центрі Луганської області, склалася критична ситуація з нестачею тролейбусів у міському автопарку. Знай.ua дізналися результатів робочої зустрічі у КМДА, стосовно даної проблеми.

Вирішення цього питання полягає у відправленні списаного київського транспорту, внаслідок оновлення автопарку.

"Зараз на маршрутах Сєвєродонецька суттєво бракує тролейбусів – сьогодні тут працює близько 20 одиниць. Стільки нині ж потрібно для тамтешнього автопарку, аби маршрути обслуговувалися у належній кількості, – розповідає Народний депутат Верховної Ради України, лідер партії "Наш Край" Сергій Шахов. – Цієї середи ми з профільним заступником мера Дмитром Давтяном попередньо обговорили це питання і прийшли до висновку, що це цілком можливо зробити".

Проте кінцеве рішення щодо відправлення одиниць тролейбусів столичного автопарку, скоріш за все, буде прийняте наприкінці року – коли Київ підрахує кількість машин, які вони можуть списати.

Цілком ймовірно, що у майбутньому таким чином може бути оновлені і автопарки інших міст Луганської та Донецької областей, близьких до зони АТО.

Популярні новини зараз

Злодії обчистили квартиру киянки, поки вона була на кухні - "Ви нас топите!"

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Пий і худни: відомий лікар вивів формулу спалювання зайвої ваги за допомогою двох чашок кави  

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Показати ще

"Нещодавно до мене звернувся директор КП "Сєвєродонецьке тролейбусне управління" з проблемою нестачі одиниць транспорту – як робочого, так і на запчастини для діючого автопарку. Тож я зайнявся вирішенням конкретно цього питання, – зазначає Народний депутат України. – У разі, якщо поступлять подібні прохання з інших міст Луганщини чи Донеччини, намагатимемося і їм допомогти".

Наразі ж відповідне звернення вже підготовлено до "Київавтодору" та Геннадія Пліса, заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів України.