Українського військовослужбовця засудили до півроку тримання в дисциплінарному батальйоні. Причиною цього стало те, що він відхилявся від проходження військової служби.

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону. Військовослужбовець проходив службу у військовій частині А0409.

"24 жовтня 2017 року вироком Чернігівського районного суду Чернігівської області, військовослужбовця строкової служби військової частини А0409 Збройних сил України солдат Б., за вчинення правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 407 Кримінального кодексу України, засуджений до 6 місяців утримання в дисциплінарному батальйоні", - розповіли деталі справи у відомстві.

У військовій прокуратурі додали, що військовослужбовець неодноразово міняв свої свідчення під час досудового та судового слідства. Суд повністю довів факт ухилення, але сам фігурант справи не визнав свою провину.

Це не перший подібний випадок в Україні. Раніше в Києві суд посадив військовослужбовця-гранатометника на 4 роки до в'язниці. Його звинуватили в дезертирстві.

Популярні новини зараз
"Раніше такого не було": у ЗСУ назвали причину "бусифікацій" ТЦК ТЦК дали чоловікам 40 днів: почнуть блокувати рахунки та арештовувати майно Зимовий перерахунок пенсій: хто з січня отримуватиме більше грошей ПФУ перевірить майно та покупки громадян: кому доведеться виживати без субсидії
Показати ще

СБУ затримала двох зрадників - колишніх військовослужбовців ЗСУ

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, у Луганській області вже кілька днів тривають пошуки дезертира. Він втік, прихопивши з собою зброю.