Російський громадський діяч і політолог (негласний володар "титулу" наближеного до Володимира Путіна) звинуватив у " підтримці неонацистського терору в Україні" відомого актора Михайла Єфремова.

В ефірі однієї з російських радіостанцій Марков стверджував, що якщо бачить фільм, де грає Єфремов, то одразу вимикає його.

"Я не хочу, щоб мої гроші, якимсь іншим йшли людям, які зрадили кримчан, які підтримують неонацистський терор в Україні", - додав він.

Актор Михайло Єфремов

Популярні новини зараз

Олег Боднарчук присоромив Тіну Кароль через премію Yuna: "Кумир епохи, на якого ми заслужили"

Під Одесою чоловік загинув на кладовищі, трагедію бачило все село

Екснардеп Олег Барна, який носив на руках Яценюка в Раді, побив "слугу народу" Соломчука

Кума Дзідзьо Оля Цибульська перевдяглася у школярку: "Тобі сподобається, обіцяю"

Показати ще

За словами Маркова, Єфремов нібито виступав за те, щоб "Крим був під контролем неонацистів в Україні", а також додав: СБУ і МВС використовують "нацистські парамілітарні формування" для реалізації політики "державного терору по відношенню до всіх незгодних".

Росія і Україна: ставлення громадян один до одного

Ставлення росіян до України погіршується: лише 26% із них ставляться до сусідньої країни добре (проти 34% в березні) і 59% – погано (56%).

Ці цифри близькі до тих, що були в травні 2016 року перед обміном Надії Савченко, після якого хороше ставлення до України різко, але не надовго зросло. В Україні ж, за даними Київського міжнародного інституту соціології, ситуація зворотна: число тих, хто ставляться до Росії добре, з лютого зросло з 40 до 43%, а погано – зменшилося з 46 до 37%.

Ставлення росіян до українців: статистика

Різноспрямована динаміка спостерігається і в питанні про те, чи повинні відносини двох країн бути такими ж, як і з іншими державами, – із закритими кордонами і візами. Число росіян, які так вважають, потроху зростає, а українців – падає.

Примітно, що у вересні 2013 року росіяни гірше ставилися до українців, ніж українці до росіян: тоді добре про сусідів відгукувалися 69% громадян РФ і 88% жителів України, недовіру росіян тоді викликали "газові війни".

Дивіться: Соціологія. Ставлення українців до Росії і навпаки

Як повідомляв портал "Знай.ua", розслідування отруєння екс-шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки Юлії в британському Солсбері потрохи підходить до завершення. Правоохоронцям вдалося ідентифікувати осіб, які безпосередньо брали в цьому злочині участь.