Швидкість потягів "Інтерсіті+" може збільшитись на 20-25% після того, як "Укрзалізниця" закупить вагони компанії Talgo.

Цю інформацію повідомляв прес-служба УЗ.

У прес-службі розповіли, що перший такий потяг планують запустити по маршруту "Київ-Одеса". У компанії вважають, що після заміни вагонів його час у дорозі зменшиться до 5,5 години.

Як повідомляє УЗ, наразі аналізують шляхи збільшення швидкості поїзда "Інтерсіті+" сполученням Київ-Одеса на існуючій інфраструктурі без будівництва паралельної нової колії.

"Для цього ми розглядаємо можливість придбання вагонів Talgo, які себе вже зарекомендували в інших країнах та дозволяють збільшити швидкість на існуючий інфраструктурі на 20-25%", - говорить прес-служба.

Популярні новини зараз

Вагітна дружина Віктора Павлика народжує: Катерина Репяхова показує процес на відео

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Регіна Тодоренко втратила найріднішого чоловіка в день народження: "Спочивай з миром"

Могилевська зі сльозами звернулася до покійного Чапкіса: "Спасибі за наше весілля"

Показати ще

У той же час, керівництво УЗ уточило, що для закупівлі рухомого складу необхідна державна підтримка у сумі 250-400 мільйонів гривень. У прес-службі запевняють, що компанія виконає своїми силами усі необхідні інфраструктурні роботи на цій ділянці.

"Цей проект можна реалізувати впродовж двох років. А будівництво окремої швидкісної лінії "Київ-Одеса" потребує близько 5 млрд доларів, яких наразі компанія не має, і тут потрібна довгострокова державна програма", - передає прес-служба слова керівника "Укрзалізниці" Євгена Кравцова.

Зазначимо, що Talgo - іспанська компанія, чиї вагони мають полегшений кузов.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", тепер українцям слід більше витрачати на поїздки в поїздах. "Укрзалізниця" реалізувала перший етап своєї програми і підняла тарифи на 12%. Про це повідомили представники перевізника.

"Індексація тарифів на 12%, починаючи з цього моменту, почалася. На всі напрямки", - повідомили в держкомпанії.

Також портал повідомляв про те, що "Укрзалізниця" анонсувала нову послугу. Тепер пасажири, купуючи квитки в інтернеті можуть перевірити інформацію щодо комфорту в вагонах, зокрема наявності там кондиціонерів, що особливо актуально в літній період.

Про це заявили у відділі комунікації ПАТ. За словами представників перевізника, компанія все більше турбується про сервіс.