Цюріх і Женеву визнали найдорожчими містами у світі для проживання.

Дослідженням "багатого життя" міст всього світу займався банк UBS AG.

У першу п'ятірку рейтингу потрапили також норвезький Осло, данський Копенгаген і американський Нью-Йорк.

Всього в топ потрапили 77 міст.

Так, щоб прожити в Цюріху, не враховуючи оренду житла та забезпечення мінімального набору товарів і послуг, необхідно зарбляти 4260 доларів. У Женеві цей показник становить 4165 доларів, а в Нью-Йорку3673.

Популярні новини зараз
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус
Показати ще

Цюріх, Швейцарія

Женева, Швейцарія

Нью-Йорк, США

Також в рейтинг потрапили два міста Росії - Санкт-Петербург і Москва.

Щоб прожити в Пітері, який розташувався на 51-ій позиції рейтингу, необхідно мати заробіток в 2300 доларів; Москва — на 54-му місці з показником в 2260 доларів.

Пітер, Росія

Москва, Росія

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", в списку найдорожчих авто не тільки нові автомобілі, а й унікальні суперкари, які були випущені обмеженою серією, передає видання "CarDiagram".

1. Lamborghini Veneno Roadster за $ 4,5 млн
Ця модель - найдорожчий автомобіль у світі. Автомобіль оснащується 6,5-літровим мотором потужністю 750 кінських сил. Максимальна швидкість Veneno Roadster - 355 км/ч.

Також цей автомобіль - найбільш ексклюзивний спорткар в світі. Всього Lamborghini випустила дев'ять таких родстеров. Він був приурочений до 50-річчя марки.

Також портал повідомляв про те, що на українському вторинному ринку нерухомості є тенденція зниження цін приблизно на 10-15%. Особливо це характерно для квартир в будинках старої радянської забудови.

Про це стало відомо завдяки заявою віце-президента професійних управляючих нерухомістю Анатолія Топала.

"Ціни на квартири на первинному ринку балансують. З одного боку, на забудовника тисне подорожчання будівельних матеріалів, робіт та енергоносіїв. Крім того, є дефіцит кваліфікованих робочих кадрів. Його називають "польський синдром". З іншого - на тлі зростаючого пропозиції, в Україні досить малий попит", - розповів Анатолій Топал.