Компанію, співвласником якої є німецький виробник техніки Siemens, найняли для установки газових турбін в окупованому Росією Криму.

За інформацією Reuters, причетність Siemens до кримських окупантів підтвердили три джерела, близькі до проекту. Одною з компаній, яка займається встановленням турбін у Криму, є ЗАТ "Інтеравтоматика". 47,5% акцій цієї російської фірми належать Siemens.

У німецькому концерні прокоментувала цю інформацію: "Позиція Siemens залишається незмінною - ні гарантійного обслуговування, ні установки, ні пусконалагодження здійснюватися не буде".

Німці додали, що розслідують участь "Інтеравтоматики" у встановленні турбін у Криму. Якщо цей факт підтвердиться, діяльність російської фірми намагатимуться зупинити у найкоротші терміни.

Зазначимо, що "Технопромекспорт", яка будує станції у Криму, та "Інтеравтоматика" від коментарів відмовились.

Популярні новини зараз
"Ощадбанк" змінив правила: кому треба терміново перевипустити картку Чекайте допомогу від держави: призначать виплати на півроку Виплати малозабезпеченим: яку допомогу можна отримати в грудні Зима стане суровим випробуванням: які міста можуть залишитись без опалення
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Росія, попри європейські санкції, доставила у Крим турбіни німецької комапнії Siemens.