Декілька днів тому в Україні заговорили про скасування по батькові: це рудимент Радянського Союзу і ще більше віддаляє від європейських стандартів.

Як повідомляє портал Рoliteka, думки серед користувачів розділилися: хтось підтримує ініціативу, але багатьох ситуація обурила. "Від імені та прізвища теж відмовитися. Відразу привласнювати ідентифікаційний номер, пан, 3456234512. Взагалі ніяких проблем", - пишуть в коментарях. Українці відзначають, що наближення до Європи починається, як завжди, не з того.

У Чернігові запропонували заборонити пенсіонерам користуватися громадським транспортом


"Ви паразити злодії не займайтеся ***нею, зробіть гідні зарплати зробіть дороги. Щоб людям було легше жити, а не якусь ***ню вигадуєте", "Економіку потрібно піднімати і красти не потрібно, ось тоді і будемо ближче до Європи" , "Дебіли, по батькові в паспорті чим заважає. Проблем інших в країні немає?", "Дурдом, вони рівняються до Європи. Ви б краще людям дали гідну заробітну плату, а пенсіонерам пенсії, такі як в Європі. У нас народ бідний і ці злидні вже набридла", "Нефіг робити? Мало у нас проблем? Хочете бути ближче до Європи дайте гідні зарплати. Ліплять всяку Х ...", - пишуть розлючені користувачі.

До слова, знайшлися і ті, кому ініціатива сподобалася: "Чому б і ні.... Мені подобається пані Марина.... Особливо в певному віці, коли необхідність використання по батькові починає лякати жінок", "Я не знаю що дає по батькові в паспорті... Володимир син Юрія і онук Євгена ... для чого ця інформація в паспорті? Не родовід же, врешті-решт... Документ, що засвідчує особистість... громадянство... І потім, непотрібна пафосність в офіційному документі... Кому цікаво чий ти син або дочка на пошті, в аеропорту, в банку ?", "Чому б і ні? Є дуже гарні українські звернення пан Василь, пані Наталя. А батька треба пам'ятати в серці...".

Популярні новини зараз
Безробітних українців зобов'яжуть повернути отриману допомогу державі: в чому причина У клієнтів ПриватБанку ночами з карт зникають сотні гривень: банк звинувачує їх самих Євген Кошовий із "Квартал 95" зізнався, чи попередив його Зеленський про війну: "Кілька разів перекидали йому..." Замкнене коло від Lifecell: абонентам, не згодним платити більше, пропонують тарифи подешевше і тут же їх піднімають
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Нацбанк вирішив відмовитися від використання монет.