Стало відомо, що в.о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов представив стратегію розвитку ПАТ "Укрзалізниця" до 2021 року.

Стратегія товариства ґрунтується на 5 бізнес-вертикалях: вантажні перевезення та логістика, пасажирські перевезення, інфраструктура, послуги тяги, виробництво та сервіс.

Відомо, що у заході беруть участь члени правління товариства Іренеуш Василевський та Ремігіуш Пашкевич, директори товариства, представники ACC, EBA, АМПУ, міністерств, вантажовласники та оператори, виробники рухомого складу та ЗМІ. Під час круглого столу відбувається кілька тематичних сесій, у ході яких проходять дискусії щодо тарифної політики ПАТ "Укрзалізниця", обговорення планів розвитку залізничної інфраструктури, операційної діяльності товариства в поточному році та інші.

Зазначимо, що згідно із затвердженим урядом "прогнозі економічного і соціального розвитку України на 2019-2021 роки", тарифи на перевезення пасажирів залізничним транспортом можуть збільшуватися на 25% (+/- 3%) в 2018-2019 роках і на 30% (+/- 3% ) - в 2020-2021 роках.

Популярні новини зараз
Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз "Київводоканал" звернувся до споживачів із важливим попередженням: що вимагають від кожного
Показати ще

Таким чином, ціни до 2021 року повинні підвищитися приблизно в 2,17 разів.

Як повідомив Євген Кравцов, стратегія розвитку ПАТ "Укрзалізниця" до 2021 року враховує очікування стейкхолдерів, потреби самої компанії в оновленні основних фондів, підвищенні її ефективності та забезпеченні фінансової стабільності, а також запити самих працівників товариства, впровадження соціально відповідальних підходів в управлінні персоналом.

"Ми бачимо зв'язок обсягів перевезень та стану парку рухомого складу, тому очевидно, що його необхідно інтенсивно оновлювати, оскільки без цього наслідки будуть відчутні на транспортному ринку вже в найближчі 5-7 років, тому розраховуємо на підтримку його учасників, щоб забезпечити необхідні обсяги перевезень. Інвестиції, необхідні для оновлення залізничного рухомого складу та інфраструктури, необхідні на рівні близько 1 млрд дол. США на рік. За стратегією розвитку Укрзалізниці до 2021 року включно плануємо 5,9 млрд дол. США капітальних інвестицій, з яких близько 4 млрд дол. США, – на оновлення рухомого складу, зокрема модернізацію та придбання нового", – розповів Євген Кравцов.

При цьому Євген Кравцов акцентував на необхідності переходу на середньотерміновий період планування, принаймні трирічний.

"Ефективно, щоб на початок року товариство мало фінансовий план. Така ситуація неприпустима, що він не затверджений досі", – зазначив Євген Кравцов.

Раніше Знай.ua писав статтю про здорожчання траспорту у Києві.

А також пояснював величезні черги у метро.