В українській столиці від ботулізму померла жінка. Відомо, що спожитий продукт був у в'яленому вигляді.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЗа інформацією радники директора Департаменту охорони здоров'я КМДА Наталії Вишневської, смерть настала 28 травня в Олександрівській клінічній лікарні.
"У неї була агресивна, дуже швидкоплинна форма. Буквально з ранку їй стало погано ― з'явилися симптоми ― і її вже не вдалося врятувати", ― розповіла Вишневська.
За її словами, жінка не купувала заражену рибу в магазині ― вона була виловлена в річці і приготована самостійно.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Закарпатті кількість хворих на кір учнів загальноосвітньої школи села Чорна Тиса збільшилася до 83 осіб. Про це в п'ятницю, 25 травня, повідомила прес-служба Департаменту охорони здоров'я Закарпатської облдержадміністрації.
Так, станом на 25 травня загальна кількість хворих школярів становить 83 людини. У них зареєстровані легкі та середні форми захворювання. На даний момент один учень знаходиться в інфекційному відділенні. Відзначається, що з початку року у селі Чорна Тиса зареєстровано 118 випадків кору, з них 117 – у дітей до 17 років.
"З початку 2018 року в області зареєстровано 2 400 випадків кору, показник 190,7 на 100 тисяч населення. Серед захворілих 1 947 дітей до 17 років (81,1%) і 453 дорослих (18,9%)", - повідомили у відомстві.
Як повідомляв портал "Знай.uа" нова страшна епідемія скоро може скосити півсвіту. Більше того, ця хвороба небезпечна не тільки для людей, але і може також знищити тварин і рослини. До таких висновків дійшли дослідники з Імперського коледжу Лондона. За словами дослідників таку небезпеку для всього живого на планеті представляють грибки, які здатні виробляти резистентність до сучасних антимікотичних препаратів, широко використовуваних у медицині і сільському господарстві.
Лікарські засоби, заявляють вчені, знищують тільки слабкі культури грибків. Сильні виживають і еволюціонують, набуваючи невразливості до медикаментів. Недооцінювати цю загрозу не можна - дослідники стверджують, що грибкові інфекції більш смертоносні, ніж малярія та рак молочної залози і забирають стільки життів, як туберкульоз і СНІД.