Під виглядом "благодійних внесків" від пацієнтів масово вимагають гроші на невідомі потреби. Фігурантом подібного скандалу нещодавно став Національний інститут раку України. При чому згоди на "пожертви" не потрібно, все зроблять замість вас.

Благодійність чи побори?

Як кажуть самі пацієнти, суми, котрі вимагаються, бувають різні, нібито це " оплата за витратні матеріали для обстежень, які іноді просто ніде купити", а вони саме зараз терміново необхідні.

Інститут раку жодних квитанцій на руки відвідувачам не видає, але як тоді довести правоохоронцям, що ви платили? Однією з жертв такої схеми стала Оксана Сухорукова.

"Я звернулася до директора національного Інституту раку з проханням обґрунтування стягнення з нас грошей. З відповіді на своє звернення я дізналася, що я...надала благодійну допомогу! С*ка!!! Я не надавала цієї допомоги. Я тупо заплатила за отримання медичних послуг! Або я плачу, або я не отримаю послуги. Крапка! Немає ніякої добровільної допомоги. Є плата за послуги", - згадує вона на сторінці у Facebook.

Популярні новини зараз

У Дніпрі 21-річний військовий розстріляв 5 осіб з автомата, оголошено план перехоплення і розшук: що відомо про солдата

Модельєр Андре Тан назвав справжніх "убивць стилю" для жіночих ніжок: "Вони вкорочують вам…"

Колишній чоловік Марії Бурмаки трагічно загинув під час пожежі у власному будинку: артистка зворушливо попрощалася з батьком своєї дитини

Футболіст Олег Данченко вперше прокоментував смерть дружини: не може змиритися з втратою

Показати ще

Колесник попросила директора дати їй документи про платіж, пригрозивши зверненням до відповідних органів контролю.

"Цинізм, нахабство і будь-яка відсутність співчуття до пацієнтів... Дно", "Інститут раку - це днище. Там знущаються просто з людей. У коридорах величезні черги з дуже хворих людей, і навіть стільців немає, щоб сісти. Про мутне вимагання внесків в усіх кабінетах навіть згадувати не хочеться", "Люди до такого нахабства дійшли, що пишуть про це офіційно! Капець. Придбання матеріалів має бути офіційним, з чеком. А благодійність щось інше", "На стоянці машини перед інститутом одна крутіша за іншу. Це життя пацієнтів, які хочуть жити і віддають останнє або в борги залазять", - пишуть у коментарях користувачі.

Дивіться: таргани, побори та невихований персонал – реалії лікарні

Нагадаємо, спеціалісти визначили середню тривалість життя в Україні.

Як повідомляв Знай.ua, у Дніпрі п'яні пенсіонерки накинулися на ветерана АТО і його дружину з кулаками.

Також Знай.ua писав, у Миколаївський школи викрили "імперію зла".