Користувачів мережі спантеличив знімок президента Росії Володимира Путіна на Валаамі, який поширив журналіст кремлівського пулу Дмитро Смирнов.

У коментарях відзначили, що із главою Кремля відбулися разючі зміни. Об'єктом обговорень стала незвичайна шишка на підборідді Путіна.

"РуссоСМІ: Путін сьогодні відвідав Валаам, де цілував ікони святих. Ну так - не виймаючи з рота, як то кажуть", - написав заступник директора Агентства моделювання ситуацій Олексій Голобуцький.

Користувачі мережі задалися питанням, чи є це здуття на обличчі наслідком від ботокса або онкологією.

"Ось це шишка під вухом, онкологія", "Це онкологія або ще ботокс", "Це хом'як", "Уже не знає, куди запхати сп ** ене", "Ну, це ще не рак мозку, але мізки вже раком", "Це онкологія Росії", - написали в мережі.

Деякі також припустили, що у глави Кремля здулася маска.

"Що за шишка !? Ікону цілує. Здулася маска", "З карамелькою за щокою", "Ви ** ут тебе за це фото. Штучна скула красива яка", "Напевно, пан Путін буде просити:" Господи, допоможи мені підняти пенсійний вік в Росії, безболісно для мене. Я Тобі знаєш який собор відгрохав за це? "- розійшлися користувачі.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що Україна в 2018 році через так званий Керченський міст, з Росії до окупованого Криму, втратила щонайменше півмільярда гривень.

Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян. Міністр повідомив, що міст обмежує прохідність суден у порти Маріуполя і Бердянська - це головна проблема. Про це пишуть українські ЗМІ.

"За найскромнішими підрахунками, в цьому році ми втратили вже півмільярда гривень. Це прямі втрати через зниження параметрів суден для перевалки в портах Маріуполя і Бердянська, але цих втрат, безумовно, набагато більше, якщо порахувати соціально-економічний ефект, втрати самих судновласників, бізнесу. Я думаю, що це на мільярди, і, можливо, навіть не гривень", - заявив Омелян.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що кримський міст, ще з моменту відкриття заслуговує на звання аномального та унікального одночасно. Так, з першого дня його будівництво супроводжували різного роду скандали, однак російська влада побудувала "унікальний міст, на який витратили просто космічні гроші, проте так ніхто і не зважився гарантувати безпеку споруди.

Проте вже в кінці червня повідомлялося, що рух по магістралі було несподівано заблоковано. В результаті автомобілі в обидва боки стояли близько 20 хвилин, і за цей час на трасі утворилася пристойна пробка.