Українська поетесса Євгенія Більченко після поїздки в Росію вирішила розвінчати українські "стереотипи" про Росію, мовляв, ніякий це не "мордор".

"Ось що я скажу українцям. Я зважилася на все. Ніякої українофобії тут немає. Все, що розповідають про "Мордор", - це брехня. Система контролю і цензури є, я в неї не входжу і не співпрацюю з її офіційними структурами, але вона – інша", - написала вона на своїй сторінці у "Facebook".

"Що нацики зі мною будуть витворяти на Батьківщині, я приблизно знаю. Але я повертаюся не тільки тому що я люблю свою країну і не дам нецікаво монополізувати право на МОЮ України. Я вважаю, що боротися проти неототалітаризму в Україні треба з повним ризиком зсередини", - продовжила вона.

Запис вже зібрав сотні коментарів. "Як було б чудово, якби подібні вам "миротворці" покинули Україну назавжди. Але, на жаль, доводиться усвідомлювати, що подібні вам великоросійські шовіністи ще довго будуть отруювати життя громадянам України, допомагаючи Росії продовжувати організовану Кремлем війну проти українського народу. Але можете не сумніватися, український народ вистоїть. Як кажуть в Одесі, не дочекаєтеся", - зазначив один з коментаторів.

Багато хто наголосив, що після слів про "громадянську війну" запис можна далі не читати.

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко показала, як наряджає маленьку принцесу: копія Ніни

Марина Боржемська з дітьми розповіла про стосунки з колишнім чоловіком: "Не маю ярого бажання бачитися"

Олена Кравець з "Кварталу 95" кардинально змінила професію: "Неймовірний кураж"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Як повідомляв "Знай.ua", база сайту "Миротворець", в списку якого зазначені сотні імен, розсмішила користувачів соціальних мереж незвичайною, а головне несподіваною функцією. Представники Чистилища похвалилися новою програмою, яка розпізнає обличчя терористів, навіть якщо вони загубилися серед дам легкої поведінки.