У школі №59 міста Запоріжжя стався неприємний інцидент - у пиріжках зі шкільної їдальні попалася металева гайка.

Про це очевидці події написали у пабліку "Типове Запоріжжя" у соціальній мережі "ВКонтакте".

Батьків та учнів закликали уважно стежити за тим, що подають у шкільній їдальні, адже такі сюрпризи можуть мати небезпечні наслідки.

У школі пояснюють, що випічку самі не готують, а закупляють у пекарні.

Популярні новини зараз
Чайник гріється довше, а полум’я змінило колір: що відбувається з газом Маєте готуватись самі: україням порадили дбати про світло і тепло Пенсії піднімуть з березня: які надбавки світять пенсіонерам В Україні скасують деякі пільги, які діяли роками
Показати ще

Поки з'ясовуються, хто винен у наявності гайки на вісім у пиріжку, користувачі мережі активно обговорюють подію.

"Все найкраще дітям! Гайка у пиріжках допоможе боротись з дифіцитом заліза в організмі", - коментують ситуацію в соцмережі.

Також користувачі жартують, що гайку у пиріжок міг підкинути від нудьги вчитель трудового навчання.

"А ключ напевно у біляш поклали", - пишуть завсідники мережі.

Як повідомляв портал "Знай.ua", київський магазин продавав хліб з живими "делікатесами".