У Києві облили зеленкою та багнюкою директора Російського центру науки та культури у Києві Костянтина Воробйова.

Неприємний "душ"

Як пояснив на своїй сторінці у Facebook активіст Родіон Шовкошитний, це була справа рук організації С14. На той момент саме він став випадковим очевидцем подій – якраз сидів у машині, припаркованій неподалік, коли Воробйову влаштували неочікуваний "душ":

"Сидів собі в машині, читав філософські трактати німецьких класиків, якраз по радіо грала композиція гурту Пирятин - Арта. Аж раптом щось сталось, підлітають якісь невідомі патріоти, команда добра і радості, С14 - і зеленкою його, і гівном його", - зазначив в коментарі до відео з місця інциденту Шовкошитний.

Як відомо, Воробйов – незмінний спонсор "Безсмертного полку" у Києві. Сьогодні, 9 травня, він збирався йти на захід. Активіст іронізує, що тепер "бєсмєртний полк смердітиме як ніколи раніше".

Популярні новини зараз
Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз ЗМІ пишуть, що Сергій Притула купив 3 квартири у Києві, збираючи донати на ЗСУ Скільки українцям доведеться платити за світло взимку: озвучено ціну 1 кВт Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Дивіться: Воробйова облили зеленкою

Це директор "россатруднічєство в Україні" Варабйов, російський шпигун, тобто дипломат. Прилетів з Майорки попраздновать Побєду в Києві. Спонсор бессмєртнага полка, якраз туди і збирався. Я зовсім випадково опинився поруч. Сидів собі в машині, читав філософські трактати німецьких класиків, якраз по радіо грала композиція гурту Пирятин - Арта. Аж раптом щось сталосі, підлітають якісь невідомі патріоти, команда добра і радості, С14 - і зеленкою його, і гівном його. Я людина вихована, прикрутив радіо, відклав трактат, зняв пенсне. Вийшов перепитати, чи все в порядку. Сьогодні бєсмєртний полк смердітиме як ніколи раніше

Posted by Rodion Shovkoshytnyi on Tuesday, 8 May 2018

Безсмертний полк – хто вони такі?

Безсмертний полк – це російська пропагандистська громадська організація. Зареєстрована 2011 року в Томську (Росія) трьома журналістами. Організацією проводяться однойменні акції-марші з портретами та виступами-вшануванням учасників війни. Початковою метою громадської організації було збирання історій військовослужбовців через власний сайт.

В Росії та в проросійських колах, за межами Росії, акція здебільшого позиціонується як патріотична, в інших країнах — як провокативна та спекулятивна.

Після ворожого вторгнення в східний регіон нашої країни та анексії Криму вони використали загальну хвилю так званого "патріотизму" в РФ, почали влаштовувати масові заходи, котрі охоплювали багатотисячні міста. Активно розповсюджували пропаганду і за кордоном, а два роки тому відкрито отримали дотації з бюджету РФ у вигляді грантів.

Низка українських ЗМІ назвали заходи цієї організації провокативними, влада деяких українських міст забороняла проведення акції через суд. Акції піддав критиці через політичну заангажованість та витончений спекулятивний характер, організованість та можливий примус до участі Президент Порошенко.

Дивіться: бійкою та масовими затриманнями закінчилась проросійська акція "Безсмертний полк" у Києві

Як повідомляв портал "Знай.ua", астролог розтлумачив містичні знаки під час інавгурації Путіна.