Адвокати постраждалих в страшному ДТП в Харкові Лариса Матвєєва і Дмитро Марцонь вказали на ряд дивацтв в розгляді справи.

Про це вони повідомили на сторінках в Facebook.

Як пишуть юристи, багато питань викликають висновки експертів щодо швидкості автомобілів Олени Зайцевої та Геннадія Дронова в момент зіткнення і нестиковки в проведенні наркологічної експертизи Зайцевої.

"Беремо питання по знаходженню авто VW Touareg в межах перехрестя. Всі експерти як один заявили, що машина під управлінням Дронова заїхала в межі перехрестя. Але ні на одному скріншоті ці лінії кордонів перехрестя не намалювали ... Кожен з 4 експертів відмовився показувати, де ж він бачить кордон перехрестя, хоча це питання ставилося раз сто ", - написав Марцонь.

Популярні новини зараз
Затримка пенсій та соцвиплат: у Мінсоцполітики попередили про можливі "перебої" у нарахуванні виплат Житній хліб може зникнути з полиць магазинів: аграрії повідомили сумні новини Українцям розповіли, чи готуватись до лютих морозів узимку: синоптики зробили помісячний прогноз Щоб не задувало взимку: чим найкраще заклеювати вікна для збереження тепла в оселі
Показати ще

Також Матвєєва пише, що експерти заявили, що швидкість руху автомобіля Дронова встановити не можна, оскільки нечітко видно місце зіткнення; швидкість Lexus Зайцевої теж встановити не можна, так як "немає відстані".

"Відстані немає, так як фототехніки Носатенко Ю.О. не дала вихідних даних - точок, за якими можна встановити відстань в експертизі, а потім і розрахувати швидкість руху Зайцевої до моменту ДТП. Причина -" контури кузова і коліс автомобілів розмиті ". Як сама Носатенко пояснила в судовому засіданні поняття "розмиті" є її суб'єктивним враженням і методологічно не визначається ", - уточнила вона.

Юрист звернула увагу на те, що суд ухвалив розшукати і привести на засідання, яке відбудеться 11 вересня, колишнього лікаря-нарколога Олену Федірко. За словами адвоката, в цьому випадку можна було обійтися повторним допитом Зайцевої.

"Це, щоб не затягувати процес даремно. Але ні, Зайцеву допитати суд не дав, будемо тепер до 11 вересня 2018 року Федірко шукати. І треба ж - знову збіг - наш суддя в цей час у відпустку йде. Війна війною, а обід / відпустку за розкладом ... Треба ж, як все збігається ... Випадково, звичайно ", - обурилася вона.

У свою чергу Марцонь додав, що рішення доручити поліції розшукати Федірко, було прийнято завдяки "принциповій позиції учасників процесу і головуючого судді", і поки це питання "не кануло в Лету".

"Лікар-нарколог з 24-річним стажем роботи дає на аналіз фахівця з 25-річним стажем роботи кров і сечу. От халепа, виявляється, останній взагалі ніколи за ці 25 років не досліджував кров, а сечі дали так мало, що для самого мінімального дослідження не вистачає. Після цього лікар-нарколог звільняється і пропадає. Слідчого ці рухи не збентежили і прокурорів теж. Ну буває ", - додав він.

Нагадаємо, суд у справі про смертельне ДТП в Харкові за участю Олени Зайцевої доручив поліції знайти лікаря-нарколога Олену Федірко, яка проводила огляд підозрюваної і виявила у неї наркотичне сп'яніння.

Як повідомляв Знай.ua, адвокат потерпілих Леся Матвєєва під час судового засідання оприлюднила висновок МОЗ про наявність в крові Зайцевої наркотиків.

Також Знай.ua писав, в справі кривавого ДТП, яке сталося в Харкові восени 2017 року спливли цікаві деталі щодо ключового свідка.