Російські найманці, які воюють на Донбасі, отримують набагато більше ніж місцеві бойовики.

Як пише в блозі Фашик Донецький, їхня зарплата коливається від 35 до 80 тысяч рублей. "Будь-який невидимий турист з рифи в Донецьку отримує 35 тищов фублів мінімум. Це не кадровий військовий, а біосміття типу подохшего мотороли. У цивільному житті сума 564 долара на місяць - ну тупо не реальна для тупорилих росіян в плані заробити, бо мізків немає і не було ніколи. Як же це по-братськи - вбивати українців на українській землі за 18,8 баксів в день, ви не знаходите?", - пише блогер.

При цьому кадровий російський рядовий отримує 50 тисяч рублів або 806 доларів на місяць. Офіцер - 80 тисяч рублів або 1290 доларів на місяць, а командир танка і того - 150 тисяч в місяць або 2419 доларів. Зарплата навідника виходить - 100 000 в місяць або 1 612 доларів.

Місцеві бойовики можуть тільки заздрити таким зарплатам. У них - мінімум 15 тисяч рублів. З бойовими можуть до 30 тисяч дотягнути.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Російські ЗМІ вміють не тільки штампувати фейкові сюжети, а й допускати феєричні помилки. Телеканал "Зірка" опублікував на сторінці в Facebook сюжет, в якому президенту України Петру Порошенко віддав посаду глави Кремля Володимира Путіна.

Популярні новини зараз

У родині Комарова зі "Світу навиворіт" довгоочікуване поповнення, вже відома стать малюка

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

Українці показали приклад щастя в парі, яку зацькували всі: йому 78, їй - 23

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Показати ще