Сьогодні одному з творців Apple виповнюється 67 років. Вже давно, напевно, всі знають, що знамениту компанію створив не тільки Стів Джобс. Другим співзасновником був саме Стів Возняк. І в честь того, що у нього сьогодні день народження, ми вирішили написати наскільки цікавих і маловідомих фактів про Apple.

Маловідомі факти про Apple

Знамените яблуко з'явилося відносно недавно. А ось першим логотипом Apple була чорно-біла картинка, де Ісаак Ньютон сидить під деревом, завдяки якому він і відкрив закон всесвітнього тяжіння.
Зовсім скоро логотипом все-таки стало відоме яблуко, тільки занадто яскраве. І тільки через 20 років воно перетворилося в звичний нам однотонний логотип.

Щоб розробляти Apple, Стів Возняк і Стів Джобс продавали особисті речі
Деталі, як і зараз, були дуже дорогими. Тому для розробки Apple-1 продавали свої речі. Так Стів Джобс продав свій старенький Volkswagen, а Стів Возняк продав інженерний калькулятор Hewlett-Packard 65. Його купили всього за 500 доларів, в той час як новий міг коштувати майже 800.

Три шістки
Або навіть 5. Продукція Apple завжди була досить дорогою. І якщо врахувати інфляцію, то навіть перший комп'ютер цієї компанії був дорожчий, ніж Apple MacBook Pro. А ось загадкова ціна 666.66 не була ніяк пов'язана з релігією та нумерологією. Оптова ціна Apple-1 була приблизно 500 доларів. З урахуванням націнки виходило 667. Але Стів Возняк, для зручності підрахунків, трохи знизив ціну.

Популярні новини зараз

Епідемія чи кінець світу? Сотні ворон загадково загинули в один день, орнітологи розгублені

2000 гривень перший внесок і 300 на канцелярію: мама підрахувала свої витрати на садок, сума вражає

В Україну сунуть морози: коли чекати мінусів зі снігом

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

Перша кольорова камера була створена саме Apple
Це трапилося в 1994 році. А називалася ця камера Apple QuickTake 100.Незважаючи на те, що коштувала вона майже 800 доларів, зняти на неї можна було не більше 8 фотографій, а дивитися тільки на комп'ютерах Apple. Незважаючи на це, камера була досить популярною у свій час.

У першому iPod була секретна гра
Зараз це зовсім не велика новина. Але, в той час, народ сильно здивувався такому. Відкрити гру можна було тільки при певному наборі клавіш.

Нагадаємо, що сьогодні Стів Возняк святкує свій 67-й день народження.