Піщана буря із Сахари, обернувшись кольоровими опадами, добралася і до півдня України.

Потужна стихія в Африці стала аномалією для Криму, а також Одеси. Жителі скаржаться на проблеми з диханням і ускладнення самопочуття.

Раніше від подібних катаклізмів постраждали острови в Середземному морі.

Піщана буря стала важким стихійним ударом по Африці. Відгомони природних катаклізмів відчули на собі острови у Середземному морі та їх жителі. Відгомони бурі також вразили відпочиваючих на курорті у Сочі.

В Одеській області випав незвичайний оранжево-рожевий сніг.

Популярні новини зараз

Спритний українець побудував балкон розміром у дві квартири: рейдер зі шпателем

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Показати ще

Сніг в Одесі.

На міських форумах жителі Криму і Севастополя діляться враженнями від катаклізму.


В Сочі поверх снігових гір лежить пил і пісок. Помаранчевы пейзажі дуже лякають відпочиваючих.

А ось засипаному африканським піском Криту пощастило ще менше - там на вулицю доводиться виходити в захисних масках і навіть протигазах, а пейзаж нагадує марсіанський:

Як повідомляв портал "Знай.ua", нещодавно на голови сепаратистам на тимчасово окупованих територіях випав помаранчевий сніг. Аномальні опади помітили в Луганську, Світлодарську, Перевальську, Новолуганському та десятках інших.

Жителі Міллеровського району Ростовської області, який межує з Луганською областю, також викладають відеоролики, де добре можна розглянути сніг з оранжевим відтінком.

Раніше портал "Знай.ua" писав про те, що вчені попереджають про глобальну катастрофу, яка може в майбутньому спіткати світ через геологічні процеси, що відбуваються в Східно-Африканській рифтовій долині. Справа в тому, що в цьому регіоні континент буквально розколюється на дві частини, тим самим утворюючи численні тріщини і розломи.