Піщана буря із Сахари, обернувшись кольоровими опадами, добралася і до півдня України.

Потужна стихія в Африці стала аномалією для Криму, а також Одеси. Жителі скаржаться на проблеми з диханням і ускладнення самопочуття.

Раніше від подібних катаклізмів постраждали острови в Середземному морі.

Піщана буря стала важким стихійним ударом по Африці. Відгомони природних катаклізмів відчули на собі острови у Середземному морі та їх жителі. Відгомони бурі також вразили відпочиваючих на курорті у Сочі.

В Одеській області випав незвичайний оранжево-рожевий сніг.

Популярні новини зараз
Хливнюк з "Бумбокс" після успіху "Червоної калини" у формі станцював запальний танець: "Флешмоб, вчимо рухи" Булітко з "Дизель шоу" і Бабкін гнівно відреагували на образливі слова лаврова про Україну: "Витратний матеріал у тебе в трусах" Перемогу Україні забезпечать жінки: екстрасенс Макс Гордєєв розповів про контрнаступ ЗСУ на росію і смерть путіна Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Сніг в Одесі.

На міських форумах жителі Криму і Севастополя діляться враженнями від катаклізму.


В Сочі поверх снігових гір лежить пил і пісок. Помаранчевы пейзажі дуже лякають відпочиваючих.

А ось засипаному африканським піском Криту пощастило ще менше - там на вулицю доводиться виходити в захисних масках і навіть протигазах, а пейзаж нагадує марсіанський:

Як повідомляв портал "Знай.ua", нещодавно на голови сепаратистам на тимчасово окупованих територіях випав помаранчевий сніг. Аномальні опади помітили в Луганську, Світлодарську, Перевальську, Новолуганському та десятках інших.

Жителі Міллеровського району Ростовської області, який межує з Луганською областю, також викладають відеоролики, де добре можна розглянути сніг з оранжевим відтінком.

Раніше портал "Знай.ua" писав про те, що вчені попереджають про глобальну катастрофу, яка може в майбутньому спіткати світ через геологічні процеси, що відбуваються в Східно-Африканській рифтовій долині. Справа в тому, що в цьому регіоні континент буквально розколюється на дві частини, тим самим утворюючи численні тріщини і розломи.