Користувачі соціальних мереж активно діляться фотографіями і відеороликами, де показують, що сніг може випасти не тільки білий, але і помаранчевий. На тимчасово окупованих територіях Донбасу випав саме такий.

Зокрема, в коментарях українці повідомляють, що аномальні опади помітили в Луганську, Світлодарську, Перевальську, Новолуганському та десятках інших.



У мережі жителі Міллеровського району Ростовської області, який межує з Луганською областю, також викладають відеоролики, де відмінно можна розглянути сніг з оранжевим відтінком.

На Донбасі випав помаранчевий сніг

Популярні новини зараз
Українців зобов'яжуть сплатити податки за квартири минулих десятиліть Подорожчає не лише електроенергія: комуналка стане непідйомною ношею Українські пенсіонери отримають доплати за стаж: у кого зростуть виплати вже цього літа Українцям кардинально змінять правила оплати комуналки: до чого готуватись
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що в Івано-Франківській області випав аномальний сніг, який серйозно налякав жителів.

"Протягом року за час реконструкції виконані поузловую заміну агрегатів і оновлені системи енергоблоку, що значно поліпшило його виробничі характеристики, а рівень викидів знижений до європейських норм завдяки установці нового електрофільтру", - йдеться в повідомленні співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Нещодавно після численних скарг жителів на громадських слуханнях в Галичі створили робочу групу для перевірки забруднень від діяльності Бурштинської ТЕС. Місцеві жителі ініціювали створення незалежної екологічної комісії, яка проведе перевірки, дослідження та аналізи на території всіх населених пунктів, де спостерігалися подібні опади.

Ми також писали про те, що вчені з'ясували, чи можна насправді їсти сніг. Щоб з'ясувати це, дослідники помістили обраци в герметично закриті стерильні контейнери, а потім намагалися вирощувати в них бактерії і цвілі. Вчені виявили, що дуже свіжий сніг має вкрай мало бактерій, а потім вони з'являються в ньому з повітря. Так через день в січневому снігу було 5 бактерій на міліметр, а в лютневому - в чотири рази більше.