З 1 травня в Україні змінилися правила надання субсидій. Нововведення торкнулися, зокрема, умови отримання державної допомоги по оплаті послуг ЖКГ для внутрішньо переміщених осіб і об'єднаних територіальних громад.

Як уточнили в Кабінеті міністрів, вимушені переселенці зможуть оформити субсидію без договору оренди житла.

Для отримання субсидії достатньо подати в управління соціального захисту населення заяву та декларацію, в якій зазначається склад домогосподарства з урахуванням внутрішнє переміщених осіб. Після цього на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов буде призначено субсидію.

Популярні новини зараз

Штрафи 51 тисяча гривень і техогляд за новими правилами: за що можуть забрати авто і які перевірки потрібно пройти

Вакциновані і хитрі українці почали заробляти на невакцинованих

Олександра Кучеренко зізналася в коханні, але не Дмитру Комарову: "Йому належить частина мого серця"

Рідкісну праворульну "Волгу" від ГАЗ-21 відшукали за кордоном: справжня "чорна блискавка"

Показати ще

Також об'єднаним територіальним громадам надано право приймати від громадян документи для оформлення субсидії для передачі їх органам соцзахисту.

"Це аналогічно тому, як зараз відбувається в сільських і селищних радах", - підкреслили в уряді.

Нагадаємо, в результаті введення нових правил, кожен 5-6, одержувач субсидії втратить державну допомогу. Це стосується сімей, які мають більше одного житла, власників автомобілів і людей, які працюють нелегально.

Раніше "Знай.uа" писав про те, що уряд змінив порядок визначення осіб, які зможуть отримувати державну допомогу на оплату комунальних послуг. Близько 15-20% тих, хто отримує субсидію, буде змушений за новою звернутися в органи соцзабезпечення для переоформлення пільг.